உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Horoscope Today: ১৩ মে’ৰ ৰাশিফল, চাওক কোন ৰাশিৰ বাবে কেনেকুৱা হ’ব আজিৰ দিনটো

    Horoscope Today: ১৩ মে’ৰ ৰাশিফল, চাওক কোন ৰাশিৰ বাবে কেনেকুৱা হ’ব আজিৰ দিনটো

    কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনে যাব চাওক।

    কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনে যাব চাওক।

    কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনে যাব চাওক।

    • Share this:
    মেষ : জখম নোহোৱাকৈ কাম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আজি আপুনি ৰোমাণ্টিক ভাৱত থাকিব। ডাঙৰ ক্লায়েণ্টৰ সৈতে ডিল কৰিব পাৰে।

    বৃষ : আজি আপুনি যিমানেই চেষ্টা কৰক সংগীয়ে গুৰুত্ব নিদিয়ে। আজি অতিৰিক্ত কিছু কামৰ দায়িত্ব লোৱাৰ চেষ্টা কৰক।

    মিথুন : আজি বাহিৰৰ কাম কৰাৰ বাবে আদৰ্শ দিন। আপোনাৰ জীৱনৰ চেলেঞ্জিং সময় শেষ হ’বলৈ গৈ আছে। শীঘ্ৰে সফলতা লাভ কৰিব।

    কৰ্কট : আপুনি যদি সতৰ্ক নহয় তেন্তে আপোনালোকৰ সম্পৰ্কত তৃতীয় কোনো ব্যক্তি প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। তালিকা তৈয়াৰ কৰি কাম কৰক, টাৰ্গেট পূৰ্ণ হ’ব।

    সিংহ : বাকী থকা কাম কৰি পেলাওক। আপোনাৰ হজম প্ৰক্ৰিয়াৰ ওপৰত চকু ৰাখক। আপুনি হেৰুওৱা স্বাস্থ্য আৰু শক্তি ওভতাই পাব।

    কন্যা : হজমৰ সমস্যাত ভুগিব পাৰে। আপোনাৰ সংগীৰ এই মুহূৰ্তত আপোনাৰ সহায়ৰ প্ৰয়োজন। আজি আপোনাৰ শক্তি তুংগত থাকিব।

    তুলা : নিজৰ মানসিক স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক আজি। আপুনি আজি অপ্ৰত্যাশিত কোনো উৎসৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

    বৃশ্চিক : আপুনি ডায়েটত নজৰ দিব লাগিব। আপোনাৰ কামৰ ভংগীয়ে জ্যেষ্ঠজনক আকৰ্ষিত কৰিব। কোনোৱে আপোনাক চিৰদিনৰ বাবে ভালপাবলৈ গৈ আছে।

    ধনু : আপোনাৰ শাৰীৰিক সমস্যা নাথাকিলেও আজি মানসিক সমস্যাত ভুগিব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো অত্যন্ত শুভ।

    মকৰ : আজি বহুতে আপোনাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। বাকী ৰখা কাম আকৌ আৰম্ভ কৰিব পাৰে। আপুনি যিটো ভাল বুলি ভাৱে আজি সেয়াই কৰক।

    কুম্ভ : আপোনাৰ ভালপোৱা মানুহৰ সৈতে ভাল সময় কটাবলৈ চেষ্টা কৰক। আজি আপুনি ঘৰত আৰু বাহিৰত বেলেঞ্চ কৰি চলিব লাগিব।

    মীন : আজি নিজৰ বাবে বিশেষ কিবা এটা কৰক। কঠোৰ পৰিশ্ৰমে আপোনাৰ জীৱনলৈ সফলতা আনিব। পৰিয়াল আৰু আত্মীয়ৰ সৈতে সময় কটাওক।
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: