• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope Today: আজি আপোনাৰ ভাগ্যত কি আছে ? প্ৰিয়জনৰ সৈতে দিনটো আপোনাৰ কেনেদৰে পাৰ হ'ব ? চাওক ৰাশিফল ...

Horoscope Today: আজি আপোনাৰ ভাগ্যত কি আছে ? প্ৰিয়জনৰ সৈতে দিনটো আপোনাৰ কেনেদৰে পাৰ হ'ব ? চাওক ৰাশিফল ...

Zodiac Sign: ভাৰতীয় পঞ্জিকা মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী মতে, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, বুজা যায় যে এজন ব্যক্তি কি ৰাশিৰ ।

Zodiac Sign: ভাৰতীয় পঞ্জিকা মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী মতে, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, বুজা যায় যে এজন ব্যক্তি কি ৰাশিৰ ।

Zodiac Sign: ভাৰতীয় পঞ্জিকা মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী মতে, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, বুজা যায় যে এজন ব্যক্তি কি ৰাশিৰ ।

  • Share this:
ভাৰতীয় পঞ্জিকা মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী মতে, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। ইংৰাজীত, ইয়াক সূৰ্য চিহ্ন বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, বুজা যায় যে এজন ব্যক্তি কি ৰাশিৰ ।

আজি কি ৰাশিয়ে ইয়াৰ লোকসকলৰ বাবে কি নিৰ্ধাৰণ কৰিছে চাওক।

মেষ: ২১ মাৰ্চৰ পৰা ১৯ এপ্ৰিললৈ। যিসকল অবিবাহিত তেওঁলোকে এইবাৰ এজন আত্মা সঙ্গী পাব পাৰে। কৰ্মস্থানত কিছু বিভ্ৰান্তি হ'ব পাৰে।

বৃষ:  ২০ এপ্ৰিল ৰ পৰা ২০ মে'। আপোনাৰ সঙ্গী আজি মানসিক অস্থিৰতাৰ অৱস্থাত আছে, আপুনি যিমান সম্ভৱ তেওঁক সহায় কৰিব লাগিব। আনকি আপুনি মিতব্যয়ী হ'লেও, আজি কেইবাটাও ব্যয় হ'ব পাৰে।

মিথুন: ২১ মে ৰ পৰা ২০ জুন। আজি আপুনি নতুন মানুহৰ সৈতে সংযোগ আৰু সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিব পাৰে। আপুনি নিজকে মূল্যাঙ্কন কৰি কাৰ্যত উন্নতি কৰিব।

কৰ্কট: ২১ জুনৰ পৰা ২২ জুলাইলৈ। যিসকলে সঙ্গী বিচাৰি আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা শুভ দিন। যদি আপুনি কাৰোবাক প্ৰতাৰণা কৰিব বিচাৰে, ইয়াক দমন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক, নতুবা আপুনি বিপদত পৰিব পাৰে।

সিংহ: জুলাই ২৩ ৰ পৰা ২২ আগষ্ট। আপুনি আজি আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে অলপ বেছি চিন্তা কৰিব পাৰে। আজি অজ্ঞাত উৎসৰ পৰা উপাৰ্জন হ'ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি: ২৩ আগষ্টৰ পৰা ২২ ছেপ্টেম্বৰলৈ। যিসকল সম্পৰ্কত আছে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি বহুত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

তুলা: ছেপ্টেম্বৰ ২৩ ৰ পৰা ২২ অক্টোবৰ। যদি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে ভাল পৰিকল্পনা আছে, ই বিফল হ'ব পাৰে। অৱশ্যে, ইয়াৰ ওপৰত অংশীদাৰক জোৰ নকৰাই ভাল।

বৃশ্চিক: ২৩ অক্টোবৰৰ পৰা ২১ নৱেম্বৰ।আজি, সঙ্গীজন বেছি কঠোৰ হোৱাৰ মেজাজত নাই, সেয়েহে আপুনি এৰি দিব লাগিব। কামত প্ৰত্যাহ্বানজনক সময় এইবাৰ পাৰ হ'বলৈ গৈ আছে।

ধনু: ২২ নৱেম্বৰৰ পৰা ২১ ডিচেম্বৰ। সম্পৰ্কটো পৰৱৰ্তী স্তৰলৈ লৈ যোৱাৰ বাবে আদৰ্শ দিন। আপুনি যোগাযোগৰ ওপৰত অলপ বেছি মনোযোগ দিব লাগিব।

মকৰ ৰাশি: ২২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৯ জানুৱাৰীলৈ। আজি আপুনি সম্পৰ্কৰ বিষয়ে যথেষ্ট জ্ঞান লাভ কৰিব যিটোৱে আপোনাক ভৱিষ্যতে সহায় কৰিব। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

কুম্ভ: ২০ জানুৱাৰীৰ পৰা ১৮ ফেব্ৰুৱাৰী। আপুনি যাৰ পিছফালে সময় দি আছে সেইজন আপোনাৰ বাবে যোগ্য নহয়। কামত কিছুমান ভাল প্ৰকল্প থাকিব পাৰে।

মীন: ১৯ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা ২০ মাৰ্চ। সম্পৰ্কৰ বিষয়ে তীব্ৰ বতাহ থাকিলেও, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক সহায় কৰিব। পৰীক্ষা দিয়া শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি