• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope Today: ১০ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ভাগ্যফল

Horoscope Today: ১০ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ভাগ্যফল

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো। কোন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আছে ভাল খবৰ।

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো। কোন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আছে ভাল খবৰ।

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো। কোন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আছে ভাল খবৰ।

  • Share this:
মেষ : জীৱনৰ নিয়ন্ত্ৰণ ঘূৰাই আনিব লাগিব। আনে কি কৈছে সেয়া ভাবি থাকিলে নহ’ব। দৃঢ় সিদ্ধান্ত ল’বলৈ গৈ প্ৰিয়জনক আঘাত কৰা উচিত নহ’ব।

বৃষ : কোনো পাৰ্থিব বস্তুৰ অধিকাৰ পাব পাৰে। বাসস্থান সলনি কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে।

মিথুন : নিজৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি নজৰ দিয়ক। এনে পৰিস্থিতি আহিব পাৰে য’ত প্ৰেম আৰু প্ৰতিশ্ৰুতিৰ পৰীক্ষা দিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

কৰ্কট : বিগত কিছুদিনৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল উপভোগ কৰাৰ সময় আহিছে। কিন্তু খৰধৰ নকৰি নিজৰ মাজত শান্তভাৱে সেয়া অনুভৱ কৰাই ভাল।

সিংহ : প্ৰতিদ্বন্দ্বীসকলে পৰিকল্পনা মতে বিপদত পেলাব পাৰে। সতৰ্ক হৈ থাকক। কোনো বেদনাৰ স্মৃতি জাগি উঠিব পাৰে।

কন্যা : ব্যক্তিগত বা কৰ্মজীৱনত অপ্ৰত্যাশিত কোনো সুখবৰ আহিব পাৰে। বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটাব পাৰে।

তুলা : অপ্ৰত্যাশিতভাৱে ডাঙৰ ব্যয় হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় কোনো ক্ৰয়ৰ বাবে আৰ্থিক অৱস্থাত মাৰাত্মক প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণত কৰা প্ৰয়োজন।

বৃশ্চিক : পাৰিবাৰিক বিষয়ত মনোযোগ দিয়া খুবেই প্ৰয়োজন। আত্মবিশ্বাস আৰু ইতিবাচক মনোভাৱ বৰ্তি থাকিব। কাষৰ কোনো মানুহে অসুস্থ বোধ কৰিব পাৰে।

ধনু : অতীতৰ কোনো পৰিচিত লোকৰ সৈতে দেখা হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভৱিষ্যতে এই লোকজনে আপোনাৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিব পাৰে।

মকৰ : কোনো কাষৰ মানুহৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত সংবাদ পাব পাৰে, প্ৰস্তুত হৈ থাকক। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কে পোৱা যিকোনো পৰামৰ্শ ফলপ্ৰসূ হ’ব পাৰে।

কুম্ভ : নিজৰ বিচাৰ বুদ্ধি আৰু বিশ্লেষণাত্মক দৃষ্টিভংগীৰ কাৰণে প্ৰশংসা পাব। প্ৰেম জীৱনত কোনো কঠিন সিদ্ধান্ত লোৱা হ’ব পাৰে।

মীন : পত্নীৰ ভাগ্যৰ ওপৰত অলপ বেছি নিৰ্ভৰ কৰিব লাগিব পাৰে। বস্তুগত লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। কিন্তু সেয়া সাময়িক।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি