• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • ৩০ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো বৰ ভাল নহয়, সাৱধানে থাকক!

৩০ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো বৰ ভাল নহয়, সাৱধানে থাকক!

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো

কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো

  • Share this:
মেষ : কামত বিঘিনিৰ সম্ভাৱনা আছে, সেই মতে প্ৰস্তুত থকা প্ৰয়োজন।

বৃষ : নতুনকৈ কাকো বিশ্বাস কৰাৰ পূৰ্বে সতৰ্ক হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰতে হওক বা প্ৰণয়ৰ ক্ষেত্ৰতে হওক, প্ৰতাৰণা কেতিয়াও কাম্য নহয়।

মিথুন : অপ্ৰত্যাশিত অতিথিৰ আগমনত কামত বাধা আহিব পাৰে। তেওঁলোকক ভদ্ৰভাৱে প্ৰত্যাখান কৰক, সময়ত কামে উন্নতি লৈ আহিব।

কৰ্কট : বৈদ্যুতিন যোগাযোগ মাধ্যমে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব। কথোপকথনত সমস্যা হ’ব। আনক সেয়া ভুল নুবুজিবলৈ জনাই ৰাখক।

সিংহ : দিনটো সমস্যাবহুল হ’ব। গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত হাত নিদিয়াই ভাল। সৰ্বত্ৰ শান্তি বজাই নাৰাখিলে বিবাদ দেখা দিব।

কন্যা : পাৰিবাৰিক দায়িত্ববোধে মূৰ তুলিবলৈ নিদিব। শীতল মস্তিষ্কৰে পৰিস্থিতি চম্ভালিব লাগিব। নহ’লে সেয়া হাতৰ বাহিৰলৈ গুচি যাব পাৰে।

তুলা : বৰ্তমান মনত যি খেলিমেলি আছে, যথা সময়ত সেয়া স্পষ্ট হৈ যাব। ব্যতিব্যস্ত নহ’ব, মনোযোগেৰে কাম কৰি যাওক।

বৃশ্চিক : সমস্যাত পৰিব পাৰে। সেয়ে ক’লৈ যাব সকলোকে জনাই ৰাখক। কৰ্মক্ষেত্ৰত যিয়ে হওক, আত্মবিশ্বাস নেহেৰুৱাব।

ধনু : কৰ্মক্ষেত্ৰত উন্নতিৰ আনন্দ সহকৰ্মীৰ সৈতে নহয়, পৰিয়ালৰ সৈতে ভাগ কৰক। গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধানে থাকক।

মকৰ : ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা বৰ্তমান বাতিল কৰক। পদে পদে বিঘিনিয়ে অপেক্ষা কৰিছে। তাৰ কাম শেষ নকৰাকৈ ক’লৈকো নাযাব।

কুম্ভ : অৱচেতন মন আৰু স্বপ্নই বিশেষ কোনো ব্যক্তি সম্পৰ্কে বাৰ্তা দিব। কৰ্মস্থলীত নিজৰ শ্ৰেষ্ঠ প্ৰদৰ্শন কৰক।

মীন : সংগী–সংগিনী তিক্ত মেজাজত থাকিব, কথোপকথনত–যোগাযোগত আজি সতৰ্ক হওক। নিজকে শান্ত ৰাখক।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি