• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • ২৭ অক্টোবৰ ২০২১ঃ বুধবাৰটো কেনেদৰে যাব? আৰ্থিক দিশত কোন জাতিক–জাতিকাৰ শুভ, ৰাশিফলৰ সবিশেষ জানি লওক

২৭ অক্টোবৰ ২০২১ঃ বুধবাৰটো কেনেদৰে যাব? আৰ্থিক দিশত কোন জাতিক–জাতিকাৰ শুভ, ৰাশিফলৰ সবিশেষ জানি লওক

২৭ অক্টোবৰ ২০২১, বুধবাৰে কাৰ্তিক মাহৰ কৃষ্ণ পক্ষৰ ষষ্ঠ দিন। আজিৰ দিনটোত আদ্ৰা নক্ষত্ৰ আৰু চন্দ্ৰ মিথুন ৰাশিত থাকিব।

২৭ অক্টোবৰ ২০২১, বুধবাৰে কাৰ্তিক মাহৰ কৃষ্ণ পক্ষৰ ষষ্ঠ দিন। আজিৰ দিনটোত আদ্ৰা নক্ষত্ৰ আৰু চন্দ্ৰ মিথুন ৰাশিত থাকিব।

২৭ অক্টোবৰ ২০২১, বুধবাৰে কাৰ্তিক মাহৰ কৃষ্ণ পক্ষৰ ষষ্ঠ দিন। আজিৰ দিনটোত আদ্ৰা নক্ষত্ৰ আৰু চন্দ্ৰ মিথুন ৰাশিত থাকিব।

  • Share this:
২৭ অক্টোবৰ ২০২১, বুধবাৰে কাৰ্তিক মাহৰ কৃষ্ণ পক্ষৰ ষষ্ঠ দিন। আজিৰ দিনটোত আদ্ৰা নক্ষত্ৰ আৰু চন্দ্ৰ মিথুন ৰাশিত থাকিব। আৰ্থিক ক্ষেত্ৰত বুধবাৰটো কেনেকুৱা হ'ব জানো আহক।

মেষঃ উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। কিছুমান ভাল সুযোগ আহিব পাৰে। নতুন লোকক লগ পোৱাটোও এটা যোগফল হ'ব। প্ৰতিভাৰ প্ৰশংসা হ'ব।

বৃষঃ হঠাতে ধন হেৰুওৱাৰ যোগ আছে। লেনদেনত সাৱধান হ'ব। এই দিনটোত কোনেও আগবঢ়োৱা অফাৰটো প্ৰথমে ভালদৰে বুজি লওক বা লোকচান হ'ব পাৰে।

মিথুনঃ আপুনি সময়মতে কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত সফল হ'ব পাৰে। ধন সম্পৰ্কীয় কামত সফলতা থাকিব পাৰে, কিন্তু ইয়াৰ বাবে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব পাৰে।

কৰ্কটঃ বজাৰৰ পৰিস্থিতিয়ে আকৰ্ষিত কৰিব পাৰে। কিন্তু বেছি মূলধনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ'ব। আপুনি জ্যেষ্ঠসকলৰ সহায়ত গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে।

সিংহঃ ধন ক্ষেত্ৰত লাভৰ স্থিতি আছে। কথাৰ প্ৰভাৱ থাকিব। আনে প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। আপুনি এই দিনটোত স্থগিত কামবোৰো সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। ভুল অনুষঙ্গ পৰিহাৰ কৰিব।

কন্যাঃ ধন সম্পৰ্কীয় কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব। পুঁজিৰ অভাৱৰ ফলত গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ প্ৰভাৱিত হ'ব পাৰে। ধৈৰ্য ধৰক।

তুলাঃ অপ্ৰয়োজনীয় কামত ধন ব্যয় কৰা হ'ব পাৰে। যদি আপুনি এটা নতুন চাকৰি আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, আপুনি ইয়াৰ বাবে ভাল সুযোগ পাব পাৰে। গুৰুত্বপূৰ্ণ লোকসকল সৈতে সম্পৰ্ক হ'ব পাৰে।

বৃশ্চিকঃ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত প্ৰত্যাহ্বান থাকিব পাৰে। প্ৰতিদ্বন্দ্বীসকল সক্ৰিয় হৈ থাকিব আৰু ক্ষতিও কৰিব পাৰে।

ধনুঃ সম্পদৰ ক্ষেত্ৰত অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰিলে ধন হেৰুওৱাৰ লগতে সমস্যা হ'ব পাৰে। এই দিনটোত প্ৰৱঞ্চনাৰো সন্মুখীন হ'ব পাৰে। গতিকে ধন সম্পৰ্কীয় কথাবোৰত বিশেষ যত্ন লওক।

মকৰঃ আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম অনুসৰি ফলাফল প্ৰাপ্ত কৰাত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। বুধবাৰে ধৈৰ্যসহকাৰে কাম কৰিব লাগিব। খং আৰু অহংকাৰ পৰিহাৰ কৰিব।

কুম্ভঃ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ'ব পাৰে। উপাৰ্জনতকৈ অধিক টকা খৰচ কৰা পৰিহাৰ কৰিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমে কোনো ক্ষতি হ'বলৈ নিদিব।

মীনঃ সম্পদ এক লাভজনক স্থিতিত আছে। বুধবাৰে ধন পোৱা সম্ভাবনা আছে। ৰণনীতিৰ সৈতে কাম কৰক, বিশেষ সফলতা থাকিব।
Published by:Gautam Barman
First published: