• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope October 17, 2021: এই তিনি ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাই দেওবাৰে সতৰ্ক থাকক, ভুলতো নকৰিব এনে কাম

Horoscope October 17, 2021: এই তিনি ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাই দেওবাৰে সতৰ্ক থাকক, ভুলতো নকৰিব এনে কাম

যদি আপুনি সাৱধানতাৰে কাম কৰে, আপুনি ইয়াত সফল হ'ব।

যদি আপুনি সাৱধানতাৰে কাম কৰে, আপুনি ইয়াত সফল হ'ব।

যদি আপুনি সাৱধানতাৰে কাম কৰে, আপুনি ইয়াত সফল হ'ব।

  • Share this:

দেওবাৰে আপুনি যি কৰে তাত ঈশ্বৰৰ সহায় হ'ব। কামত ধন লাভ হ'ব। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল পাব। আপুনি গোটেই দিনটো সুখী থাকিব আৰু ভাল খবৰ পাব। অৱশ্যে বৃষ, তুলা আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকল অলপ সতৰ্ক হোৱা প্ৰয়োজন।


মেষ  ( (Aries): দেওবাৰটো এটা ভাল দিন হ'ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাত ইতিবাচক ফলাফল পাব। পাৰিবাৰিক সুখ ভাল হ'ব। আপুনি সুখী হ'ব আৰু সুখেৰে কটাব।


বৃষ (Taurus): আপোনাৰ দিনটো ভালদৰে আৰম্ভ হ'ব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ মৰম পাব। শিশুৱেও সুখ লাভ কৰিব। কামত ধনলাভ হ'ব। কেৱল আপোনাৰ কথা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক আৰু গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক।


মিথুন  (Gemini): দেওবাৰে পৰিয়ালৰ সৈতে ভালকৈ সময় অতিবাহিত কৰক। কামত শুভ। ধন লাভ হ'ব, কিন্তু হঠাতে ব্যয় হ'ব পাৰে। যদি আপুনি সাৱধানতাৰে কাম কৰে, আপুনি ইয়াত সফল হ'ব। নিজৰ কাৰ্য পৰিকল্পনাবোৰ বিচৰা ধৰণে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।


কৰ্কট (Cancer): দেওবাৰটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ'ব। আপুনি যি কাম কৰে, তাত ঈশ্বৰৰ সহায় পাব। আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু অক্লান্ত পৰিশ্ৰমৰ ফল লাভ কৰিব। পৰিয়ালটোৰ সুখ আশা কৰা অনুসৰি আহিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি ভাল হৈ থাকিব।


সিংহ (Leo): শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ সামৰ্থ্য আৰু বুদ্ধিমত্তাৰ ভিত্তিত সফলতা অৰ্জন কৰিব। পৰিয়ালটোৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। দেওবাৰে আপোনাৰ বাবে ভাল। মনলৈ নতুন উৎসাহ আহিব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ'ব।


কন্যা (Virgo): দেওবাৰে কামৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ হ'ব। উপকাৰী ফলাফল পাব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সময় অতিবাহিত কৰক। আপুনি তেওঁলোকৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰিবও পাৰে।


তুলা (Libra): আপোনাৰ দিনটো যথেষ্ট চাপপূৰ্ণ হ'ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰকৃতিত গম্ভীৰতা আৰু একাগ্ৰতা ৰখা ভাল। আপুনি পৰিয়ালটোৰ সৈতে কিছু মুহূৰ্ত আৰামেৰে কটাব। ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীয়ে ভাল ফল পাব, সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব।


বৃশ্চিক (Scorpio): শিক্ষা আৰু প্ৰতিযোগিতাৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা অৰ্জন কৰা হ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সমৰ্থন পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিযোগীতকৈ আগবাঢ়ি থাকিব। ভাগ্যই দেওবাৰে আপোনাক সমৰ্থন কৰিব। পদোন্নতি পাবলৈ আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।


ধনু (Sagittarius): দেওবাৰে আপুনি কামটোত আপোনাৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠখিনি দিব পাৰিব। ফলস্বৰূপে আপুনি ভালদৰে লাভান্বিত হ'ব। সাহস আৰু আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। পত্নী আৰু সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ পাব। পাৰিবাৰিক সুখ পাব।


মকৰ (Capricorn): কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাশিত লাভ। এই সময়ত বিবাহিত জীৱনৰ সুখ আপোনাৰ বাবে ভাল হ'ব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভালে থাকিব।


কুম্ভ ৰাশি (Aquarius): আপোনাৰ বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল যাত্ৰা হ'ব। ইজনে সিজনৰ সৈতে ভালকৈ সময় অতিবাহিত কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰখনেও সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ স্থিতি দেখিব। ভাল লোকৰ সৈতে যোগাযোগ হ'ব, যি আপোনাক কামত সফলতা লাভ কৰাত সহায় আৰু নিৰ্দেশনা দিব।


মীন (Pisces): দেওবাৰটো ভাল খবৰেৰে আৰম্ভ হ'ব। ধন লাভ হ'ব। আনন্দদায়ক বাতৰিৰ দ্বাৰা আধিপত্য বজাই ৰাখিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ মনোযোগ অধ্যয়নত কেন্দ্ৰীভূত কৰা দৰকাৰ।

Published by:Gautam Barman
First published: