உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Hair Fall: চুলি সৰা সমস্যাৰ সৈতে যুঁজি আছিল অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা ! এতিয়া নতুন 'Hair Cut' ৰে লাভ কৰিছে চৰ্চা...

    Hair Fall: চুলি সৰা সমস্যাৰ সৈতে যুঁজি আছিল অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা ! এতিয়া নতুন 'Hair Cut' ৰে লাভ কৰিছে চৰ্চা...

    photo-Instagram/anushkasharma

    photo-Instagram/anushkasharma

    অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মাই ইনষ্টাগ্ৰামত কিছুমান শেহতীয়া ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল, য'ত তেওঁ ভামিকাৰ জন্মৰ পিছত হোৱা পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে উল্লেখ কৰে, বিশেষকৈ চুলিৰ।

    • Share this:
    চলিত বছৰৰ আৰম্ভণিতে অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা আৰু ক্ৰিকেটাৰ বিৰাট কোহলীৰ জীৱনলৈ আহে এগৰাকী কন্যা সন্তান । যাৰ নাম ৰখা হৈছে ভামিকা, বিৰাটে নিজেই অনুৰাগীসকলৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিছিল পিতৃত্বৰ গৌৰৱ অৰ্জনৰ কথা । আনফালে অনুষ্কাইও গৰ্ভৱতী হোৱাৰ সময়ৰ পৰাই সন্তান জন্ম দিয়ালৈকে নিজৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভিন্ন ফটো আৰু ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি আহিছে। এতিয়ালৈকে অনুষ্কা-বিৰাটে অনুৰাগীসকলক তেওঁলোকৰ কন্যা ভামিকাৰ মুখ দেখুওৱা নাই যদিও ভামিকাক লৈ ভিন্ন কথা কৈ আহিছে ছ'চিয়েল মিডিয়াত । শেহতীয়াকৈ অনুষ্কাই ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ কিছুমান লেটেষ্ট ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, য'ত তেওঁ ভামিকাৰ জন্মৰ পিছত হোৱা পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে উল্লেখ কৰিছে ।

    অনুষ্কাই এই নতুন পোষ্টত তেওঁৰ নতুন হেয়াৰ কাটৰ কথা উল্লেখ কৰিছে। একেলগে নতুন লুকৰ ফটোও আপলোড কৰিছে । দৰাচলতে, মহিলাসকলে সন্তান জন্ম দিয়াৰ পিছত চুলি সৰাৰ সমস্য়াৰ সৈতে সন্মুখীন হ'বলগীয়া হয় । অনুষ্কাইও এই সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'বলগীয়া হৈছে আৰু নিশ্চিতভাৱে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এই সমস্যাটো দূৰ কৰিবলৈ এনেদৰে হেয়াৰ কাট কৰিছিল । ইনষ্টাগ্ৰামত এই পোষ্ট দিয়াৰ পিছতে অনুৰাগীৰ কমেন্ট, লাইকেৰে ভৰি পৰে অনুষ্কাৰ পোষ্টটো । ইতিমধ্যে ৮ লাখৰো অধিক লোকে লাইক কৰিছে অনুষ্কাৰ এই পোষ্টত

    ফটোবোৰত অনুষ্কাক যথেষ্ট ধুনীয়া দেখাইছে। অনুৰাগীসকলৰ লগতে চেলিব্ৰেটীসকলে তেওঁলোকৰ ফটোত যথেষ্ট মন্তব্য কৰিছে। তেওঁ লিখিছে, 'যেতিয়া কেঁচুৱাটো জন্ম হোৱাৰ পিছত চুলি সৰাৰ সমস্যাই আপোনাক ভালদৰে চুলি কাটিবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰে। তাৰ বাবে জৰ্জ নৰ্থউডক ধন্যবাদ। আপুনি চমৎকাৰ। সোনম কাপুৰক ধন্যবাদ, আমাৰ সৈতে যোগদান কৰাৰ বাবে।' অনুষ্কাই ১১ জানুৱাৰীত কন্যা ভামিকাৰ জন্ম দিছিল।

    কামৰ ক্ষেত্ৰত অনুষ্কাক শেষবাৰৰ বাবে 'জিৰো' (জিৰো) বোলছবিখনত দেখা গৈছিল। তেওঁ প্ৰযোজক হিচাপে নিজৰ চাপ ৰাখিবলৈ সক্ষম হৈছে। তেওঁ 'বুলবুল', 'পাটল লোক' আৰু 'কালা'ৰ সৈতে জড়িত। ইৰফান খানৰ পুত্ৰ বাবিল খানে তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছে হিন্দীছবি 'কালা'।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: