• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • হঠাৎ অসুস্থ সৰু পৰ্দাৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী শ্বেতা তিৱাৰী ! মুম্বাইৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি...

হঠাৎ অসুস্থ সৰু পৰ্দাৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী শ্বেতা তিৱাৰী ! মুম্বাইৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি...

photo @shweta.tiwari/instagram

photo @shweta.tiwari/instagram

TV অভিনেত্ৰী শ্বেতা তিৱাৰী (Shweta Tiwari) শেহতীয়াকৈ অতি ব্যস্ত আছিল। ইয়াৰ বাবে, তেওঁ অসুস্থ হৈ পৰিছে। তেওঁক মুম্বাইৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। তেওঁ চিকিৎসাধীন হৈ আছে।

  • Share this:
TV অভিনেত্ৰী শ্বেতা তিৱাৰী (Shweta Tiwari) শেহতীয়াকৈ অতি ব্যস্ত আছিল। ইয়াৰ বাবে, তেওঁ অসুস্থ হৈ পৰিছে। তেওঁক মুম্বাইৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। তেওঁ চিকিৎসাধীন হৈ আছে।

তেওঁ অলপতে ষ্টাণ্টৰ ওপৰত আধাৰিত জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব' 'খতৰো কে খিলাড়ী ১১'ত দেখা গৈছিল। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, তেওঁ শীঘ্ৰেই বিগ বছ ১৫-ত ট্ৰাইব লীডাৰ হিচাপে যোগদান কৰিব। শ্বেতা তিৱাৰীৰ দলে কৈছে যে তেওঁ ভালে আছে আৰু সুস্থ হৈ আছে। দুৰ্বলতা আৰু নিম্ন ৰক্তচাপৰ সমস্যাৰ পিছত তেওঁক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। এই মুহূৰ্তত তেওঁ সম্পূৰ্ণৰূপে ভালে আছে।

আজিলৈকে বাতৰিটোত দলটোৱে জাৰি কৰা এক বিবৃতিত কোৱা হৈছে, 'আমালৈ বহুতো ফোন কল আহিছে। ফোন কৰা অনুৰাগীসকলে শ্বেতাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে জানিব বিচাৰিছে। শ্বেতা তিৱাৰীক নিম্ন ৰক্তচাপ আৰু দুৰ্বলতা অনুভৱ কৰাৰ পিছত চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। শেহতীয়া কেইটামান দিনত তেওঁ খুব ব্যস্ত আছিল বাবে দুৰ্বল হৈ পৰা বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে।'
Published by:Kokil Sarma
First published: