• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • "লকডাউনৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে তেওঁ হাৰ মানিছে।" লকডাউনত ৫ কিঃমিঃ দৌৰিলে কৰীণাই

"লকডাউনৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে তেওঁ হাৰ মানিছে।" লকডাউনত ৫ কিঃমিঃ দৌৰিলে কৰীণাই

লকডাউনৰ মাজতে কৰীণাই নিজৰ ওজন হ্ৰাস কৰিবলৈ লৈছে নতুন কৌশল। এদিনতে কৰীণাই দৌৰিলে ৫ কিলোমিটাৰ।

লকডাউনৰ মাজতে কৰীণাই নিজৰ ওজন হ্ৰাস কৰিবলৈ লৈছে নতুন কৌশল। এদিনতে কৰীণাই দৌৰিলে ৫ কিলোমিটাৰ।

লকডাউনৰ মাজতে কৰীণাই নিজৰ ওজন হ্ৰাস কৰিবলৈ লৈছে নতুন কৌশল। এদিনতে কৰীণাই দৌৰিলে ৫ কিলোমিটাৰ।

  • Share this:
কৰোনাৰ ঘটনাৰ দ্ৰুত গতিত বৰ্ধিত পৰিসংখ্যাই এতিয়া মানুহক ভয় খুৱাইছে। মনোৰঞ্জন উদ্যোগটো আকৌ এবাৰ ১৫ দিনৰ বাবে বন্ধ হৈ আছে। জিম, যোগ কেন্দ্ৰ সকলো বন্ধ হৈ আছে সেয়েহে এতিয়া চেলিব্ৰেটীসকলে তেওঁলোকৰ ফিটনেছৰ প্ৰতি পুনৰ মনোযোগ দিয়া আৰম্ভ কৰিছে। কৰীণা কাপুৰ খানেও দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে মা হোৱাৰ পিছত গৰ্ভধাৰণৰ ওজন হ্ৰাস কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰি আছে। তেওঁ ছ'চিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে ইয়াৰ এক আভাস ভাগ বতৰা কৰিছে।

কৰীণা কাপুৰ খানে দুমাহ আগতে টাইমুৰৰ সৰু ভায়েকৰ জন্ম দিছিল। মানুহে তেওঁক ইমান সোনকালে কামত দেখি আচৰিত হৈছিল। তেওঁ এতিয়া গৰ্ভধাৰণৰ ওজন হ্ৰাস কৰিবলৈ প্ৰস্তুতি আৰম্ভ কৰিছে। তেওঁ প্ৰায়ে ফিটনেছ যাত্ৰাৰ দ্বাৰা আনক উৎসাহিত কৰিছিল। তেওঁ তেওঁৰ ক্ষীণ শৰীৰটো পুনৰ ঘূৰাই পাবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰম্ভ কৰিছে। ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি কৰীণাই ঘড়ীটো দেখুওৱা দেখা গৈছে।



কৰীণাই স্মাৰ্ট ঘড়ীত দেখুৱাইছে যে তেওঁ দিনটোত কিমান কেলৰি দহন কৰিছে। কৰীণাই মুঠ ৫,৬০৫টা খোজ দিছে আৰু ৫.১১ কিলোমিটাৰ দূৰত্ব অতিক্ৰম কৰিছে। ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি, কৰীণাই ইয়াৰ শিৰোনাম দিছে 'লকডাউনৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে তেওঁ হাৰ মানিছে।'
Published by:Kokil Sarma
First published: