• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • বুধ গ্ৰহৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ বাবে ২ নৱেম্বৰৰ পৰা এই চাৰি ৰাশিৰ লোকৰ শুভ দিন আৰম্ভ, আপোনাৰ ৰাশিও আছে নেকি তালিকাত?

বুধ গ্ৰহৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ বাবে ২ নৱেম্বৰৰ পৰা এই চাৰি ৰাশিৰ লোকৰ শুভ দিন আৰম্ভ, আপোনাৰ ৰাশিও আছে নেকি তালিকাত?

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ এক বিশেষ গুৰুত্ব আছে।

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ এক বিশেষ গুৰুত্ব আছে।

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ এক বিশেষ গুৰুত্ব আছে।

  • Share this:

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ এক বিশেষ গুৰুত্ব আছে। গ্ৰহৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তনে মানৱ জীৱনত প্ৰভাৱ পেলায়। ২ নৱেম্বৰত বুধ কন্যা ৰাশি এৰি তুলা ৰাশিত স্থানান্তৰিত হ'ব। তাৰ পিছত ই ২১ নৱেম্বৰলৈকে একে ৰাশিত থাকিব, পিছত বৃশ্চিক ৰাশিত থাকিব। বুধক জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ এক প্ৰভাৱশালী গ্ৰহ বুলি গণ্য কৰা হয়। ই বাণী আৰু বুদ্ধিক প্ৰভাৱিত কৰে, ই কেৰিয়াৰকো প্ৰভাৱিত কৰে। বুধৰ তুলা ৰাশিলৈ গমনৰ বাবে এই ৪টা ৰাশিৰ জাতক–জাতিকা লাভান্বিত হ'ব।


১. কৰ্কট- বুধৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তনে কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলক ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। এই ৰাশি চিহ্নত বুধ চতুৰ্থ ভাৱত থাকিব আৰু পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। কেৰিয়াৰতো সফলতা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বুধৰ পৰিৱৰ্তনৰ ফলত কৰ্কট ৰাশিৰ ধন লাভৰ আশা আছে।


২. কন্যা - কন্যা ৰাশিৰ সাহস আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধি পাব। এই সময়ছোৱাত বুধ আপোনাৰ দ্বিতীয় আৰু তৃতীয় ভাৱত থাকিব। বুধৰ এই পৰিবহনে অৰ্থনৈতিক অসুবিধাবোৰ আঁতৰ কৰিব আৰু ধন লাভৰ যোগফল দিব।


৩. মেষ- ২ নৱেম্বৰত তুলা ৰাশিত বুধ আগবাঢ়ি যোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ বিবাহিত জীৱন আনন্দদায়ক হ'ব। ইয়াৰ মাজতে সকলো অসুবিধাৰ পৰা সকাহ পাব। অৰ্থনৈতিক লাভৰ সৈতে সন্মান বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।


৪. মকৰ- এই সময়ত মকৰ ৰাশিৰ সকলো বিফল কামেই সফলতা পাব। বুধ গ্ৰহৰ পৰিৱৰ্তনে আপোনাক কেৰিয়াৰৰ দিশত সফল কৰিব। অৱশ্যে, অৰ্থনৈতিক বিষয়ত অলপ সাৱধান হোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে।

Published by:Gautam Barman
First published: