• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Bumper Offer: Go Firstত বিনামূলীয়াকৈ গোৱা-মালদ্বীপ ভ্ৰমণৰ সুবিধা ! ফাইভষ্টাৰ হোটেলত থকা-খোৱা সকলো Free, লগতে লাভ কৰক বহু উপহাৰ...

Bumper Offer: Go Firstত বিনামূলীয়াকৈ গোৱা-মালদ্বীপ ভ্ৰমণৰ সুবিধা ! ফাইভষ্টাৰ হোটেলত থকা-খোৱা সকলো Free, লগতে লাভ কৰক বহু উপহাৰ...

গো ফাৰ্ষ্টে (Go First) ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক ১৫আগষ্টত ((Independence Day Offer) আৰু ৰক্ষা বন্ধন (Raksha Bandhan) বিশেষ অফাৰ আগবঢ়াইছে। এই প্ৰস্তাৱৰ অধীনত, যাত্ৰীসকলে গোৱা আৰু মালদ্বীপত Holiday জিকাৰ সুযোগ আছে।

গো ফাৰ্ষ্টে (Go First) ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক ১৫আগষ্টত ((Independence Day Offer) আৰু ৰক্ষা বন্ধন (Raksha Bandhan) বিশেষ অফাৰ আগবঢ়াইছে। এই প্ৰস্তাৱৰ অধীনত, যাত্ৰীসকলে গোৱা আৰু মালদ্বীপত Holiday জিকাৰ সুযোগ আছে।

গো ফাৰ্ষ্টে (Go First) ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক ১৫আগষ্টত ((Independence Day Offer) আৰু ৰক্ষা বন্ধন (Raksha Bandhan) বিশেষ অফাৰ আগবঢ়াইছে। এই প্ৰস্তাৱৰ অধীনত, যাত্ৰীসকলে গোৱা আৰু মালদ্বীপত Holiday জিকাৰ সুযোগ আছে।

  • Share this:
যদি আপুনি এটা সুন্দৰ স্থানত অৱসৰ বিনোদনৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি গোৱা বা মালদ্বীপ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে, সেয়াও সম্পূৰ্ণ বিনামূলীয়া হয়। বাজেট এয়াৰলাইন কোম্পানী গো ফাৰ্ষ্ট (Go First) (আগতে গো এয়াৰ নামেৰে জনাজাত) ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক ১৫আগষ্টত ((Independence Day Offer) আৰু ৰক্ষা বন্ধন (Raksha Bandhan) বিশেষ অফাৰ আগবঢ়াইছে। এই প্ৰস্তাৱৰ অধীনত, যাত্ৰীসকলে গোৱা আৰু মালদ্বীপত Holiday জিকাৰ সুযোগ আছে।

যদি আপুনি এটা পুৰস্কাৰ জিকে, এয়াৰলাইনটোৱে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ ৪ জন সদস্যক গোৱালৈ আৰু ২ জন লোকক মালদ্বীপলৈ যাত্ৰা কৰাৰ সুযোগ দিব। এই সুযোগটো তেওঁলোকৰ ওচৰলৈ যাব যিসকলে ১৫ আগষ্ট আৰু ২২ আগষ্টত প্ৰথম বিমানেৰে যাত্ৰা কৰিব। কেৱল সেয়াই নহয়, স্বাধীনতা দিৱস আৰু ৰক্ষা বন্ধনৰ দিনা গো ফাৰ্ষ্টৰ দ্বাৰা ভ্ৰমণ কৰিলে বিমানখনত আৰু বহুতো পুৰষ্কাৰ পাব পাৰে।

সম্পূৰ্ণ অফাৰটো কি জানি লওক?
কোম্পানীটোৱে জাৰী কৰা এক বিবৃতি অনুসৰি, যাত্ৰীসকলে যদি ১৫ আগষ্টত GO FIRSTত উৰা মাৰে তেন্তে গোৱাত এক সৰ্বাত্মক পৰিশোধ কৰা বন্ধৰ পেকেজ জিকিব পাৰে। এই প্ৰস্তাৱটো ২ দম্পতীয়ে জিকিব পাৰে। ইয়াত অন্তৰ্ভুক্ত আছে ৰিটাৰ্ণ ফ্লাইট, গোৱাৰ নভটেল গোৱা ডোনা চিলভিয়া বীচ ৰিজৰ্টত ২ দিন, ৩ নিশা থকাৰ ব্যৱস্থা, বিমানবন্দৰ স্থানান্তৰ, Breakfast, dinner।

আনহাতে, ২২ আগষ্টত ৰাখীৰ দিনা এহাল দম্পতীয়ে মালদ্বীপত অৱসৰ বিনোদনৰ সুযোগ জিকিব পাৰে। পেকেজটোত অন্তৰ্ভুক্ত আছে ৰিটাৰ্ণ ফ্লাইট, ৰঙ্গিলি ৰেচিডেন্সত ৩ ৰাতি, ৪ দিন থকাৰ সুবিধা, ব্ৰেকফাষ্ট আৰু ডিনাৰ। বিজয়ী দম্পতীহালে মালদ্বীপত থকাৰ সময়ত মেট্ৰিক্সৰ এখন বিনামূলীয়া আন্তৰ্জাতিক চিম কাৰ্ডো পাব পাৰে।

বহুতো উপহাৰ প্ৰাপ্ত হ'ব
গো ফাৰ্ষ্টৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কৌশিক খোনাই কৈছিল যে ভাৰতে স্বাধীনতাৰ ৭৫ তম বৰ্ষত প্ৰৱেশ কৰিছে। এইটো আমাৰ বাবে এটা গৌৰৱৰ সময়। আমি ইয়াক উদযাপন কৰি আছো। গতিকে গো ফাৰ্ষ্টে ১৫ আগষ্টত সকলো যাত্ৰীক মিঠাই, জলপান আৰু পানীয় বিতৰণ কৰি অনুষ্ঠানটো উদযাপন কৰিব৷ ১৫ এ নম্বৰ আসনৰ যাত্ৰীয়ে গুড লাইফ কোম্পানীৰ পৰা এটা বিশেষ উপহাৰ লাভ কৰিব৷ একেদৰে ৰক্ষা বন্ধনত, বিমান সংস্থাটোৱে শিশুসকলক উপহাৰ, ৰাখী আৰু চকলেট প্ৰদান কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি