உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Woman finds penis in food: খাদ্যৰ ভিতৰত ওলাল নেকি পুৰুষৰ যৌনাংগ? আচৰিত হৈ পৰিল মহিলা, চাওক ভিডিও

    Woman finds penis in food: খাদ্যৰ ভিতৰত ওলাল নেকি পুৰুষৰ যৌনাংগ? আচৰিত হৈ পৰিল মহিলা, চাওক ভিডিও

    ঘৰলৈ আহি খাবলৈ বহাৰ পিছত, আপুনি খাদ্যৰ ভিতৰত পুৰুষৰ লিংগৰ দৰে কিবা এটা দেখিছে! বিষয়টো কি?

    ঘৰলৈ আহি খাবলৈ বহাৰ পিছত, আপুনি খাদ্যৰ ভিতৰত পুৰুষৰ লিংগৰ দৰে কিবা এটা দেখিছে! বিষয়টো কি?

    ঘৰলৈ আহি খাবলৈ বহাৰ পিছত, আপুনি খাদ্যৰ ভিতৰত পুৰুষৰ লিংগৰ দৰে কিবা এটা দেখিছে! বিষয়টো কি?

    • Share this:
    ধৰি লওক আপুনি ৰেষ্টুৰেণ্টৰ পৰা আপোনাৰ পচন্দৰ এটা ব্যঞ্জন কিনিছে। ঘৰলৈ আহি খাবলৈ বহাৰ পিছত, আপুনি খাদ্যৰ ভিতৰত পুৰুষৰ লিংগৰ দৰে কিবা এটা দেখিছে! বিষয়টো কি? দৰাচলতে, ঘানাৰ এগৰাকী মহিলাই এনে অভিজ্ঞতা লাভ কৰিছে। ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁ অভিযোগ কৰিছে যে, তেওঁ দোকানৰ পৰা ক্ৰয় কৰা খাদ্যত এটা লিংগ পাইছে!

    ঘানাৰ মহিলাগৰাকীৰ ভিডিঅ' বিভিন্ন ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে৷ মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে, তেওঁ পথৰ কাষৰ বিক্ৰেতাৰ পৰা খাদ্য ক্ৰয় কৰিছিল।

    মহিলাগৰাকীয়ে ক্ৰয় কৰা খাদ্যব্যঞ্জনটো আছিল টুও জাফি৷ ঘানাত ই অতি জনপ্ৰিয় আৰু জনপ্ৰিয় ব্যঞ্জন৷ এই ব্যঞ্জনটো বিভিন্ন শস্য আৰু মাংসৰ সৈতে ৰন্ধা হয়৷ ভিডিঅ'টোত মহিলাগৰাকীয়ে মাংসৰ টুকুৰা এটা ধৰি থকা দেখা গৈছে৷ যাক মহিলাগৰাকীয়ে প্ৰকৃততে এটা লিঙ্গৰ অংশ বুলি দাবী কৰে৷








    View this post on Instagram






    A post shared by Ghbase.com (@officialghbase)






    কোনোৱে মহিলাগৰাকীক বিষয়টো আৰক্ষীক জনোৱাৰ পৰামৰ্শ দিছিল কাৰণ যিসকলে ফেচবুক বা ইনষ্টাগ্ৰাম ব্যৱহাৰ নকৰে তেওঁলোকে ঘটনাটোৰ বিষয়ে নাজানিব পাৰে। আন কিছুমানে দাবী কৰে যে, মহিলাগৰাকীয়ে লিংগ বুলি দাবী কৰা বস্তুটো প্ৰকৃততে কাঠফুলাৰ টুকুৰা। আন এজন ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰকাৰীয়ে অৱশ্যে অভিযোগটো আৰক্ষীয়ে চোৱা-চিতা কৰিবলৈ দাবী জনাইছিল। যদি দেখা যায় যে মহিলাগৰাকীৰ দাবী মিছা আৰু সস্তা, তেন্তে তেওঁ এনে কৰিছে। তেতিয়া তেওঁক কঠোৰ শাস্তি দিয়া উচিত।

    কিন্তু এনে ঘটনা প্ৰথমবাৰৰ বাবে নহয়। ২০১৬ চনত ঘানাৰ আকাৰৰ এগৰাকী মহিলাই খাদ্যত লিংগাকৃতিৰ কোনো বস্তু পোৱাৰ অভিযোগ কৰিছিল৷
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: