உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • প্ৰিয় সুশান্ত ! মৃত্যুৰ পিছতো বাঢ়ি গৈ আছে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ অনুৰাগীৰ সংখ্যা...

    প্ৰিয় সুশান্ত ! মৃত্যুৰ পিছতো বাঢ়ি গৈ আছে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ অনুৰাগীৰ সংখ্যা...

    সুশান্তৰ বৰ্তমান ১ কোটি ৩০ লাখৰো অধিক ইনষ্টাগ্ৰাম অনুসৰণকাৰী আছে। ই স্পষ্টভাৱে দেখুৱায় যে মানুহে সুশান্তক কিমান ভাল পাইছিল !

    সুশান্তৰ বৰ্তমান ১ কোটি ৩০ লাখৰো অধিক ইনষ্টাগ্ৰাম অনুসৰণকাৰী আছে। ই স্পষ্টভাৱে দেখুৱায় যে মানুহে সুশান্তক কিমান ভাল পাইছিল !

    সুশান্তৰ বৰ্তমান ১ কোটি ৩০ লাখৰো অধিক ইনষ্টাগ্ৰাম অনুসৰণকাৰী আছে। ই স্পষ্টভাৱে দেখুৱায় যে মানুহে সুশান্তক কিমান ভাল পাইছিল !

    • Share this:
    প্ৰয়াত অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ (Sushant Singh Rajput) যোৱা বছৰৰ আজিৰ দিনটোতে অৰ্থাৎ ১৪ জুন, ২০২০ তাৰিখে তেওঁৰ মুম্বাইৰ ফ্লেটত মৃত্যু হৈছিল। সুশান্তৰ মৃত্যুৰ বাতৰিবোৰে তেওঁৰ প্ৰিয়জনক ভাঙি পেলাইছিল কিয়নো তেওঁৰ বয়স মাত্ৰ ৩৪ বছৰ আছিল আৰু তেওঁৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বলত বলীউডত নিৰন্তৰ ভাল প্ৰভাৱ পেলাই আছিল। সুশান্তৰ অনুৰাগীসকলে এতিয়াও বিশ্বাস কৰিব নোৱাৰে যে তেওঁ এতিয়া আমাৰ মাজত নাই।

    যোৱা এবছৰ ধৰি সুশান্তে বিশ্বক বিদায় জনোৱাৰ পিছৰে পৰা তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে ছ'চিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ পুৰণি ফটো আৰু ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি তেওঁক নিৰন্তৰ স্মৰণ কৰি আহিছে। কেৱল সেয়াই নহয়, যেতিয়া সুশান্তৰ মৃত্যু হৈছিল, তেতিয়া তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম অনুসৰণকাৰীৰ সংখ্যা আছিল প্ৰায় ৯০ লাখ, কিন্তু তেওঁৰ মৃত্যুৰ পাছতো তেওঁৰ অনুসৰণকাৰীৰ সংখ্যা বাঢ়ি গৈ আছে।



    এতিয়াৰ কথা ক'লে, সুশান্তৰ বৰ্তমান ১ কোটি ৩০ লাখৰো অধিক ইনষ্টাগ্ৰাম অনুসৰণকাৰী আছে। ই স্পষ্টভাৱে দেখুৱায় যে মানুহে সুশান্তক কিমান ভাল পাইছিল আৰু ভাল পাব লাগিছিল, কিয়নো সুশান্ত সদায় ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে জড়িত আছিল আৰু কেৱল সেয়াই নহয়, তেওঁ তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰো দিছিল। কোনো সন্দেহ নাই যে সুশান্ত যুৱ হৃদয়ৰ হৃদস্পন্দন আছিল, যুৱসকলৰ মাজত তেওঁৰ এক ভাল পৰিচয় আছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: