உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • পথাৰত একেলগে নাচি আছিল দুটা সাপে, সাপৰ নৃত্যৰ বিৰল দৃশ্য আবদ্ধ হ'ল কেমেৰাত, লগে লগে Viral হ'ল Video...

    পথাৰত একেলগে নাচি আছিল দুটা সাপে, সাপৰ নৃত্যৰ বিৰল দৃশ্য আবদ্ধ হ'ল কেমেৰাত, লগে লগে Viral হ'ল Video...

    Viral video: গাওঁবাসীয়ে পথাৰত সাপৰ নৃত্য ৰেকৰ্ড কৰিছিল আৰু ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈছিল।

    Viral video: গাওঁবাসীয়ে পথাৰত সাপৰ নৃত্য ৰেকৰ্ড কৰিছিল আৰু ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈছিল।

    Viral video: গাওঁবাসীয়ে পথাৰত সাপৰ নৃত্য ৰেকৰ্ড কৰিছিল আৰু ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈছিল।

    • Share this:
    প্ৰায়ে আমাৰ সামাজিক মাধ্যমৰ একাউণ্টবোৰ জন্তুৰ ভিডিঅ'ৰ দ্বাৰা ভৰি থকা দেখিবলৈ পোৱা যায়। কুকুৰ আৰু মেকুৰীৰ ভিডিঅ' একাংশৰ বাবে প্ৰায় মুখ্য হৈ পৰিছে। কিন্তু আন কিছুমান প্ৰাণী আছে যিয়ে আমাৰ মন-মগজু শীতল কৰিব পাৰে। সাপ এনেকুৱা এটা প্ৰজাতি যাক কোনেও বাস্তৱ জীৱনত সন্মুখীন হ'ব নিবিচাৰে। অৱশ্যে, মধ্য প্ৰদেশৰ গাওঁবাসীসকলে যেতিয়া সাপ দম্পতীক ইজনে সিজনৰ সৈতে মিহলি হৈ থকা দেখিছিল তেতিয়া তেওঁলোক স্তব্ধ হৈ পৰিছিল। ঘটনাটো সাগৰ জিলাৰ বান্দ্ৰি বাচ্চুত সংঘটিত হৈছিল য'ত কৃষকসকলে আনকি পথাৰত কাম কৰা বন্ধ কৰিছিল আৰু মুহূৰ্তটো উপভোগ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।

    গাওঁবাসীয়ে পথাৰত সাপৰ নৃত্য ৰেকৰ্ড কৰিছিল আৰু ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈছিল।



    সাপ দম্পতীহালে নৃত্য কৰা চাবলৈ ভিৰ জমা হৈছিল আৰু বিৰল দৃশ্য উপভোগ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ কাম স্থগিত ৰাখিছিল। গাঁওবাসীৰ মতে সাপ দুটাই প্ৰায় আধা ঘণ্টা সময় ধৰি তাত নৃত্য কৰি আছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: