মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Viral Video: বিয়াৰ দিনা কইনাক কোলাত ল'বলৈ গৈ কি কাণ্ড কৰিলে দৰাই? ভাইৰেল হোৱা এই ভিডিও নাচালেও নহয়!

Viral Video: বিয়াৰ দিনা কইনাক কোলাত ল'বলৈ গৈ কি কাণ্ড কৰিলে দৰাই? ভাইৰেল হোৱা এই ভিডিও নাচালেও নহয়!

News18 Assam | News18-Assam
Updated:September 23, 2021, 1:58 PM IST
Viral Video: বিয়াৰ দিনা কইনাক কোলাত ল'বলৈ গৈ কি কাণ্ড কৰিলে দৰাই? ভাইৰেল হোৱা এই ভিডিও নাচালেও নহয়!
Funny Wedding Video: বিয়াত দৰা-কইনাৰ ডান্স পাৰফৰ্মেন্স কোনো নতুন কথা নহয়। মনত আনন্দ থাকিলে সকলো সম্ভৱ। কিন্তু সেই আনন্দ চৰম পৰ্যায়ত হ'লে কি ঘটনা ঘটিব পাৰে, সেয়া এই ভিডিওটো চালেই বুজিব পাৰিব!

Funny Wedding Video: বিয়াত দৰা-কইনাৰ ডান্স পাৰফৰ্মেন্স কোনো নতুন কথা নহয়। মনত আনন্দ থাকিলে সকলো সম্ভৱ। কিন্তু সেই আনন্দ চৰম পৰ্যায়ত হ'লে কি ঘটনা ঘটিব পাৰে, সেয়া এই ভিডিওটো চালেই বুজিব পাৰিব!

  • News18 Assam
  • Last Updated: September 23, 2021, 1:58 PM IST
  • Share this:
বিয়াত যে কি কাণ্ড নঘটে! এটা ভিডিও সম্প্ৰতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। দেখা গৈছে যে, বিয়াৰ বাবে এক ৰাজকীয় অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰা হৈছে। আছে বহু অতিথি। দৰা আৰু কইনাই ষ্টেজত ডান্স পাৰ্টী কৰিব। এনে ধৰণৰ আছিল পৰিকল্পনা। কিন্তু ষ্টেজৰ পৰা নামি দৰাই যি কাণ্ড কৰিলে, সেয়া দেখিলেহে অনুভৱ কৰিব পাৰিব। ভাগ্য ভাল আছিল দৰা-কইনাৰ হাত-ভৰি নাভাঙিল।

বিয়াত দৰা-কইনাৰ ডান্স পাৰফৰ্মেন্স কোনো নতুন কথা নহয়। মনত আনন্দ থাকিলে সকলো সম্ভৱ। কিন্তু সেই আনন্দ চৰম পৰ্যায়ত হলে কি ঘটনা ঘটিব পাৰে, সেয়া এই ভিডিওটো চালেই বুজিব পাৰিব! দেখা গৈছে যে, ডান্স পাৰফৰ্মেন্সৰ বাবে ষ্টেজৰ পৰা কইনাক পিঠিত উঠাই নমাই আনিছে দৰাই। কিন্তু তাৰ পিছতে দুয়ো হামখুৰি খাই পৰে। ভাগ্য ভাল আছিল, কোনো ধৰণৰ গুৰুতৰ আঘাত নাপালে।










View this post on Instagram






A post shared by Surprise Love Storie’s 💘💍 (@surprizhikayeler)






বিয়াৰ দিনা সকলোৰে আগত দৰা-কইনা এনে এক অপ্ৰত্যাশিত পৰিস্থিতিৰ মুখামুখি হ'ল!
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: September 23, 2021, 1:58 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি