உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Video: ৰঙা পোছাকত সুন্দৰী কইনা দিশাক দেখি দৰাৰ বন্ধুবৰ্গই বজালে সুহুৰি, তাৰ পিছত...

    Video: ৰঙা পোছাকত সুন্দৰী কইনা দিশাক দেখি দৰাৰ বন্ধুবৰ্গই বজালে সুহুৰি, তাৰ পিছত...

    photo- Instagram/viralbhayani

    photo- Instagram/viralbhayani

    ম্পতীহালৰ ভিডিঅ'টো ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ আছে আৰু ৰাহুলৰ বন্ধুসকলে দিশা পাৰমাৰক দেখি হুইচেল বজাই আছে।

    • Share this:
    গায়ক ৰাহুল বৈদ্য (Rahul Vaidya) আৰু টিভি অভিনেত্ৰী দিশা পাৰমাৰ (Disha Parmar) শুক্ৰবাৰে ১৬ জুলাইত মুম্বাইৰ গ্ৰেণ্ড হায়াত হোটেলত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হয়। এতিয়া ৰাহুল আৰু দিশাৰ বহুঅনুৰাগীয়ে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে । মেহেন্দি অনুষ্ঠানটো বুধবাৰে ১৪ জুলাইত অনুষ্ঠিত হৈছিল, আনহাতে হালধি অনুষ্ঠান  বৃহস্পতিবাৰে ১৫ জুলাইত অনুষ্ঠিত হৈছিল। এতিয়া দম্পতীহালৰ এটা নতুন ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে যিটো তাৰকা ফটোগ্ৰাফাৰ ভাইৰেল ভায়ানীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছে। দম্পতীহালৰ ভিডিঅ'টো ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ আছে আৰু ৰাহুলৰ বন্ধুসকলে দিশা পাৰমাৰক দেখি হুইচেল বজাই আছে।

    ভিডিঅ'টোৰ আৰম্ভণিতে গায়কজনক বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে। তেওঁ আনন্দেৰে সুধিলে, 'মোৰ কইনা ক'ত আছে?' দিশাই তাৰ পিছত দুৱাৰৰ পৰা ওলাই যায়, যাৰ ফলত ৰাহুলৰ বন্ধুসকলে হুইচেল বজায় আৰু হাত চাপৰি বজায়। ৰাহুলে তেতিয়া দিশাৰ কাষ চাপিছিল আৰু তেওঁক অতি মৰমেৰে আলিঙ্গন কৰিছিল। তেতিয়া চাৰিওফালে থিয় হৈ থকা মানুহবোৰে পুনৰ হাতচাপৰি বজাবলৈ আৰম্ভ কৰে। যদিও গায়িকাগৰাকীক অফ-হোৱাইট শ্বেৰৱানী পিন্ধা দেখা গৈছে, দিশা পাৰমাৰক ৰঙা লেহেঙ্গাত অত্যন্ত ধুনীয়া দেখা গৈছে।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: