• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Social Mediaত ছানী লিয়নীয়ে শ্বেয়াৰ কৰিলে এটা সুন্দৰ Video ! অনুৰাগীসকললৈ ছানীৰ প্ৰশ্ন, আপুনি দিব পাৰিবনে ইয়াৰ উত্তৰ ?

Social Mediaত ছানী লিয়নীয়ে শ্বেয়াৰ কৰিলে এটা সুন্দৰ Video ! অনুৰাগীসকললৈ ছানীৰ প্ৰশ্ন, আপুনি দিব পাৰিবনে ইয়াৰ উত্তৰ ?

অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ধুনীয়া ফটোবোৰ পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰে। এতিয়া তেওঁ এটা নতুন ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক এটা অনন্য প্ৰশ্ন সুধিছে (Sunny Leone Video)।

অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ধুনীয়া ফটোবোৰ পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰে। এতিয়া তেওঁ এটা নতুন ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক এটা অনন্য প্ৰশ্ন সুধিছে (Sunny Leone Video)।

অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ধুনীয়া ফটোবোৰ পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰে। এতিয়া তেওঁ এটা নতুন ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক এটা অনন্য প্ৰশ্ন সুধিছে (Sunny Leone Video)।

  • Share this:
ছানী লিয়নীয়ে (Sunny Leone) প্ৰায়ে তেওঁৰ ভিডিঅ' আৰু ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰে। তেওঁলোকে অনুৰাগীসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপৰ কোনো সুযোগ এৰি নিদিয়ে। সেইকাৰণে তেওঁক ইনষ্টাগ্ৰামত ৪৫ মিলিয়নতকৈও অধিক লোকে অনুসৰণ কৰে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ধুনীয়া ফটোবোৰ পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰে। এতিয়া তেওঁ এটা নতুন ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক এটা অনন্য প্ৰশ্ন সুধিছে (Sunny Leone Video)। তেওঁক ভিডিঅ'টোত এটা গানত অভিনয় কৰা দেখা গৈছে।

ছানী লিয়নীৰ এই ভিডিঅ'টো যথেষ্ট ধেমেলীয়া। তেওঁ ভিডিঅ'টো শ্বুট কৰিছিল যেতিয়া গাড়ীৰে কৰবালৈ গৈ আছিল। ভিডিঅ'টোৱে ১ নিযুতৰো অধিক লোকে দৰ্শন লাভ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ভিডিঅ'টোৰ শিৰোনাম দিছিল, ''আপুনি মোক গানটোৰ বিষয়ে ক'ব পাৰিবনে?' ভিডিঅ'টোত, ছানিয়ে গানটোৰ সুৰত বহি এটা নৃত্যৰ পদক্ষেপ ল'বলৈ চেষ্টা কৰি আছে, যিটো যথেষ্ট ধেমেলীয়া যেন লাগিছে।








View this post on Instagram






A post shared by Sunny Leone (@sunnyleone)



Published by:Kokil Sarma
First published: