মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী সোণাক্ষী সিনহাক এগৰাকী অনুৰাগীয়ে শুধিলে, "কেনেকৈ ওজন হ্ৰাস কৰিলে" ? সোণাক্ষীয়ে দিলে এই উত্তৰ...

Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী সোণাক্ষী সিনহাক এগৰাকী অনুৰাগীয়ে শুধিলে, "কেনেকৈ ওজন হ্ৰাস কৰিলে" ? সোণাক্ষীয়ে দিলে এই উত্তৰ...

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:August 25, 2021, 9:09 PM IST
Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী সোণাক্ষী সিনহাক এগৰাকী অনুৰাগীয়ে শুধিলে,
Photo-Instagram @aslisona

Sonakshi Sinha Reply: এজন অনুৰাগীয়ে তেওঁক ওজন হ্ৰাসৰ পৰামৰ্শ বিচাৰিছিল। সোণাক্ষীয়ে ইয়াৰ এটা ধেমেলীয়া উত্তৰ দিছিল। তেওঁ কৈছিল, "আপুনি বতাহ খাওক।"

  • Share this:
Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী (Actress) সোণাক্ষী সিনহা (Sonakshi Sinha) ছচিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয়। তেওঁৰ হাস্যৰসবোধ যথেষ্ট আশ্চৰ্যজনক। তেওঁ অতি সাধাৰণভাৱে প্ৰতিটো বিষয়ত মতামত দিয়ে। 'আস্ক মি এনিথিং' ছেচনৰ সময়ত, অনুৰাগীসকলে তেওঁৰ সৈতে ব্যক্তিগত আৰু পেছাদাৰী বিষয়ত কথা পাতিছিল। সোণাক্ষীয়ে অনুৰাগীৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰো দিছিল।

এজন অনুৰাগীয়ে সোণাক্ষী সিনহাক (Sonakshi Sinha Weight Loss) ওজন হ্ৰাসৰ পৰামৰ্শ বিচাৰিছিল। ইয়াৰ বাবে তেওঁ হাস্যকৰ উত্তৰ দিছিল। অনুৰাগীসকলে তেওঁক তেওঁৰ প্ৰিয় কাৰ্টুন, শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু আৰু উপনামৰ দৰে বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল। এজন অনুৰাগীয়ে তেওঁক ওজন হ্ৰাসৰ পৰামৰ্শ বিচাৰিছিল। সোণাক্ষীয়ে ইয়াৰ এটা ধেমেলীয়া উত্তৰ দিছিল। তেওঁ কৈছিল, "আপুনি বতাহ খাওক।" সোণাক্ষীয়ে অনুৰাগীসকলে সোধা প্ৰশ্নবোৰ আৰু তেওঁৰ ইনষ্টা ষ্টৰীত সঁহাৰি ভাগ বতৰা কৰিছিল।










View this post on Instagram






A post shared by Sonakshi Sinha (@aslisona)



Published by: Kokil Sarma
First published: August 25, 2021, 9:09 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি