உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • কেনে আছে শ্বেহনাজ ? শ্বেহনাজ গিলৰ বাবে দেউতাকে কি সিদ্ধান্ত লৈছে ? সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ মৃত্যুৰ পিছত লৈছে এক বিশেষ পদক্ষেপ...

    কেনে আছে শ্বেহনাজ ? শ্বেহনাজ গিলৰ বাবে দেউতাকে কি সিদ্ধান্ত লৈছে ? সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ মৃত্যুৰ পিছত লৈছে এক বিশেষ পদক্ষেপ...

    File Photo

    File Photo

    শ্বেহনাজ গিলৰ (Shehnaaz Gill) কৰুণ দুৰ্দশা দেখি পিতৃ সন্তোখ সিং গিলে (Santokh Singh Gill) তেওঁৰ জীয়েকৰ মুখত হাঁহি আনিবলৈ যথাসম্ভৱ চেষ্টা কৰি আছে। তেওঁ অলপতে তেওঁৰ হাতত তেওঁৰ জীয়েকৰ নামৰ এটা টেটু আকিছিল। তেওঁৰ টেটুৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত Viral হৈ আছে।

    • Share this:
    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ (Sidharth Shukla) মৃত্যুৰ ১৪ দিন হ'ল, কিন্তু শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill) এতিয়াও নিজকে দুখৰ পৰা উলিয়াব পৰা নাই। সিদ্ধাৰ্থৰ অন্ত্যেষ্টিক্ৰিয়াৰ সময়ত ওলাই যোৱা ছবিবোৰ মানুহে পাহৰি যোৱা নাই। সিদ্ধাৰ্থক বহুত ভাল পোৱা শ্বেহনাজ গিলে এতিয়া অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিছে। শ্বেহনাজৰ দেউতাক সন্তোখ সিং গিলেও (Santokh Singh Gill) জীয়েকৰ অৱস্থা দেখি সহ্য কৰিব পৰা নাই। সেয়েহে তেওঁৰ ছোৱালীজনীৰ বাবে, তেওঁ এটা ডাঙৰ পদক্ষেপ লৈছে, তেওঁৰ জীয়েকৰ মুখত হাঁহি অনাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে।

    শ্বেহনাজ গিলৰ (Shehnaaz Gill) কৰুণ দুৰ্দশা দেখি পিতৃ সন্তোখ সিং গিলে (Santokh Singh Gill) তেওঁৰ জীয়েকৰ মুখত হাঁহি আনিবলৈ যথাসম্ভৱ চেষ্টা কৰি আছে। তেওঁ অলপতে তেওঁৰ হাতত তেওঁৰ জীয়েকৰ নামৰ এটা টেটু আকিছিল। তেওঁৰ টেটুৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে।

    Photo-@2712sidnaaz/Instagram


    ছবিখনত আপুনি দেখিব পাৰে যে এই টেটুটো প্ৰাৰ্থনা কৰিবলৈ দুয়োখন হাত লগ হৈছে আৰু লগতে গোলাপো আছে। ঠিক তাত, শ্বেহনাজ গিলৰ নাম মাজতে লিখা আছে।

    Photo-@2712sidnaaz/Instagram


    সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, সিদ্ধাৰ্থৰ মাতৃয়ে শ্বেহনাজক এই দুখৰ সময়ৰ পৰা বাহিৰ কৰিবলৈ সম্পূৰ্ণ যত্ন লৈ আছে। দৰাচলতে, বাতৰি আছে যে শ্বেহনাজে কাৰো সৈতে কথা পতা নাই, তেওঁ অকলে আছে। ইফালে, সিদ্ধাৰ্থৰ মাতৃয়ে তেওঁৰ যত্ন লৈছে আৰু এক মুহূৰ্তৰ বাবেও তেওঁক এৰি যোৱা নাই। কাৰণ সিদ্ধাৰ্থৰ পৰিয়ালে নিবিচাৰে যে শ্বেহনাজে এই দুখৰ সৈতে জীৱন কটাওক।

    Photo-@2712sidnaaz/Instagramবলীউড লাইফৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ৰীতাই শ্বাহনাজক কামলৈ উভতি যাবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰিছে। তেওঁ বন্ধুবৰ্গক লগ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ সৈতে কথা পাতি আছে যাতে তেওঁ দুখ পাহৰি যায় আৰু কামত গুৰুত্ব দিয়ে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: