• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • অসমৰ জীয়ৰী অংকিতা কোঁৱৰে পৰ্তুগালৰ পৰা স্পেইনলৈ ৩২০ কিঃমিঃ কিয় খোজ কাঢ়ি গৈছিল ?

অসমৰ জীয়ৰী অংকিতা কোঁৱৰে পৰ্তুগালৰ পৰা স্পেইনলৈ ৩২০ কিঃমিঃ কিয় খোজ কাঢ়ি গৈছিল ?

Photo-Instagram/ankita_earthy

Photo-Instagram/ankita_earthy

অংকিতাই তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা এখন পুৰণি ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা কাহিনীও উল্লেখ কৰিছে।

  • Share this:
মডেল আৰু অভিনেতা মিলিন্দ সোমন (Milind Soman) ফিটনেছৰ বিষয়ে যথেষ্ট সচেতন। তেওঁলোকে অনুৰাগীসকলৰ বাবে ইয়াৰ সৈতে জড়িত সকলো ভিডিঅ' আৰু ফটো ভাগ বতৰা কৰি থাকে। মিলিন্দৰ দৰে, তেওঁৰ পত্নী অংকিতা কোঁৱৰো। দম্পতীহালে অনুৰাগীসকলৰ বাবে ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁলোকৰ সুন্দৰ কেমিষ্ট্ৰীৰ আভাস ভাগ বতৰা কৰি থাকে। এতিয়া অংকিতাই তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা এখন পুৰণি ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা কাহিনীও উল্লেখ কৰিছিল। অংকিতাৰ এই ফটোখন মিলিন্দৰ সৈতে পৰ্তুগালৰ পৰা স্পেইনলৈ দূৰত্ব খোজ কাঢ়ি যোৱাৰ পিছত আহিছে।

দম্পতীহালে প্ৰায়ে একেলগে দুঃসাহসিক ভ্ৰমণত যায়, তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ছ'চিয়েল মিডিয়া একাউণ্টত পোষ্ট কৰা ফটো আৰু ভিডিঅ' পোষ্ট কৰে। অংকিতাই আগদিনা তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত এই থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰিছিল। ফটোখনত অংকিতাক যথেষ্ট শীতল দেখাইছে আৰু ৰাস্তাৰ মাজত থিয় হৈ আছে। তেওঁ ফটোখনৰ শিৰোনামত লিখিছে, 'পৰ্তুগালৰ পৰা স্পেইনলৈ এটা সুন্দৰ আৰু খোজ কঢ়া যাত্ৰা। আমি ৩২০ কিলোমিটাৰ খোজ কাঢ়িছিলো আৰু এই ভ্ৰমণৰ সময়ত আমি বহুতো দেশৰ লোকক লগ পাইছিলো। বহু সুন্দৰ ঠাই দেখিবলৈ পাইছিলো।

photo: Instagram/ankita_earthy


সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, মিলিন্দ আৰু অংকিতাই ২০১৮ চনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল। দম্পতীহালে তেওঁলোকৰ সুন্দৰ কেমিষ্ট্ৰীৰ কাৰণে অনুৰাগীসকলৰ মাজত চৰ্চাৰ বিষয় হৈ আছে। দম্পতীহালে যোগাভ্যাস কৰা ভিডিঅ'ও পোষ্ট কৰে, যিবোৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: