உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Bollywoodৰ অভিনেতা ৰণবীৰ সিঙে পত্নী দীপিকা পাডুকনক চিকিৎসালয়লৈ লৈ গৈছিল, অনুৰাগীয়ে Good Newsৰ অভিনন্দন জনোৱা আৰম্ভ কৰিলে...

    Bollywoodৰ অভিনেতা ৰণবীৰ সিঙে পত্নী দীপিকা পাডুকনক চিকিৎসালয়লৈ লৈ গৈছিল, অনুৰাগীয়ে Good Newsৰ অভিনন্দন জনোৱা আৰম্ভ কৰিলে...

    photo-viralbhayani/Instagram

    photo-viralbhayani/Instagram

    যেতিয়া দীপিকা তেওঁৰ স্বামী ৰণবীৰৰ সৈতে মুম্বাইৰ হিন্দুজা চিকিৎসালয়ত উপস্থিত হৈছিল তেতিয়া অনুৰাগীসকলৰ আশা বৃদ্ধি পাইছিল। ফটোবোৰ চোৱাৰ পিছত মানুহে অনুমান কৰিছে যে হয়তো সোনকালেই কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে।

    • Share this:
    বলীউডৰ প্ৰেমিক দম্পতী দীপিকা পাডুকন (Deepika Padukone) আৰু ৰণবীৰ সিঙে (Ranveer Singh) ২০১৮ চনৰ নৱেম্বৰত ইটালীত এক বিশাল  বিবাহ অনুষ্ঠানৰ মাজেৰে ইজনে সিজনৰ হাত ধৰিছিল। দীপিকা আৰু ৰণবীৰ দুয়োৰে সামাজিক মাধ্যমত দীঘলীয়া অনুৰাগী আছে। অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়ে প্ৰতিটো আপডেট জানিবলৈ ব্যাকুল হৈ পৰিছে। যেতিয়া দীপিকা তেওঁৰ স্বামী ৰণবীৰৰ সৈতে মুম্বাইৰ হিন্দুজা চিকিৎসালয়ত উপস্থিত হৈছিল তেতিয়া অনুৰাগীসকলৰ আশা বৃদ্ধি পাইছিল। ফটোবোৰ চোৱাৰ পিছত মানুহে অনুমান কৰিছে যে হয়তো সোনকালেই কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে।

    ভাইৰেল ভায়ানীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। দীপিকা পাডুকন আৰু ৰণবীৰ সিঙক এই ফটোখনত এখন গাড়ীত বহি থকা দেখা গৈছে। ৰণবীৰ ৰঙা মাস্ক আৰু দীপিকা বগা ৰঙৰ মাস্ক পিন্ধা আৰু ক'লা গলচ পিন্ধা দেখা গৈছে।

    এই ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি ভাইৰেলে শিৰোনামটোত লিখিছিল যে 'দুয়োজনৰ ফটো আজি হিন্দুজা চিকিৎসালয়ৰ বাহিৰত তোলা হৈছে, আশা কৰোঁ সকলো ঠিক হৈ যাব'। ফটোখন পোহৰলৈ অহাৰ লগে লগে অনুৰাগীসকলে সামাজিক মাধ্যমত অনুমান কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। দীপবীৰৰ অনুৰাগীসকলে দুয়ো নিৰন্তৰ মন্তব্যৰ দ্বাৰা চিকিৎসালয়ত উপস্থিত হোৱাৰ কাৰণ বিচাৰি উলিয়াবলৈ ইচ্ছুক হৈ আছে।

    photo-:viralbhayani/Instagram


    অনুৰাগীসকলে এই পোষ্টটোত নিৰন্তৰ মন্তব্য কৰি আছে যে দীপিকা পাডুকন গৰ্ভৱতী। কোনোবাই লিখিছিল 'দীপিকা গৰ্ভৱতী যেন লাগিছে' গতিকে এজনে কৈছিল 'বেটা ঠিক আছে, নতুন সিঙে প্ৰস্তুতি কৰিবলৈ আহিছে', এজনে দুখোজ আগবাঢ়ি গৈ ঘোষণা কৰিলে যে দীপিকা গৰ্ভৱতী আৰু নিয়মীয়া পৰীক্ষাৰ বাবে চিকিৎসালয়লৈ আহিছে'। একে সময়তে, অনুৰাগীসকলেও তেওঁলোক দুয়োকে তীব্ৰ অভিনন্দন জনাইছে। অৱশ্যে বহুলোকে ইয়াক সাধাৰণতে চিকিৎসালয়লৈ যোৱা বুলিও কৈছে।

    দীপিকা পাডুকনে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'Pathan'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে সাজু হৈছে। দীপিকাক ছবিখনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে এটা একচন দৃশ্য কৰা দেখা যাব। তেওঁ এই উদ্দেশ্যৰ বাবে প্ৰশিক্ষণ লৈ আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: