• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • হে ভগৱান! উৰ্বশী ৰৌতেলাই তেওঁৰ নতুন গানত যি পোছাক পিন্ধিছে তাৰ মূল্য হৈছে ১৫ কোটি টকা...

হে ভগৱান! উৰ্বশী ৰৌতেলাই তেওঁৰ নতুন গানত যি পোছাক পিন্ধিছে তাৰ মূল্য হৈছে ১৫ কোটি টকা...

উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ প্ৰথম আন্তৰ্জাতিক গীত আজিকালি নিৰন্তৰ শিৰোনাম হৈ আছে। মুক্তিৰ পিছৰে পৰা তেওঁৰ গান VERSACE BABY ১ নম্বৰত ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।

উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ প্ৰথম আন্তৰ্জাতিক গীত আজিকালি নিৰন্তৰ শিৰোনাম হৈ আছে। মুক্তিৰ পিছৰে পৰা তেওঁৰ গান VERSACE BABY ১ নম্বৰত ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।

উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ প্ৰথম আন্তৰ্জাতিক গীত আজিকালি নিৰন্তৰ শিৰোনাম হৈ আছে। মুক্তিৰ পিছৰে পৰা তেওঁৰ গান VERSACE BABY ১ নম্বৰত ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।

  • Share this:
উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ প্ৰথম আন্তৰ্জাতিক গীত আজিকালি নিৰন্তৰ শিৰোনাম হৈ আছে। মুক্তিৰ পিছৰে পৰা তেওঁৰ গান VERSACE BABY ১ নম্বৰত ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীক গানটোত ইজিপ্তৰ চুপাৰষ্টাৰ মহম্মদ ৰমজানৰ সৈতে দেখা গৈছে। এই গানটোত উৰ্বশীৰ প্ৰদৰ্শন ৰাইজৰ বাবে আনন্দদায়ক, কিন্তু তেওঁৰ চেহেৰাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিবা এটা আছে যি আপোনাক স্তম্ভিত কৰি তুলিব। উৰ্বশীক এই গানটোত ধুনীয়া বডীকন পোছাকত দেখা গৈছে যাৰ মূল্য ১৫ কোটি টকা। হয়, উৰ্বশীৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সূত্ৰ অনুসৰি পোছাক ইমান ব্যয়বহুল।

VERSACE BABY গানটোত উৰ্বশীৰ চেহেৰাক সকলোঠাইতে প্ৰশংসা কৰা হৈছে। উৰ্বশীয়ে এই গানটোত নেভি ব্লু বডীকন পোছাক আৰু ৰঙা বডীকন পোছাক পিন্ধিছে। এই সকলোবোৰ পোছাক ডিজাইনাৰ ডটিলা ভাৰ্চেচে নিজেই ডিজাইন কৰিছে, যাৰ মুঠ মূল্য ১৫ কোটি টকা বুলি কোৱা হয়।

Published by:Kokil Sarma
First published: