‘মোৰ লগত...’ সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ পিছত এইবাৰ উৰ্বশী ৰৌটেলাই মুকলিকৈ ক’লে বহু কথা!

News18 Assam | News18-Assam
Updated:June 18, 2020, 4:09 PM IST
‘মোৰ লগত...’ সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ পিছত এইবাৰ উৰ্বশী ৰৌটেলাই মুকলিকৈ ক’লে বহু কথা!
সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ অস্বাভাৱিক মৃত্যুকলৈ প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌটেলাই।

সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ অস্বাভাৱিক মৃত্যুকলৈ প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌটেলাই।

  • Share this:
বলীউদৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ পিছতে পোহৰলৈ আহিছে বলীউদৰ বহু ভিতৰুৱা কথা। ইজনৰ পিছত সিজন অভিনেতাই মুকলিকৈ কৈছে বহু কথা। এইবাৰ অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌটেলাই কৰিছে বিশেষ মন্তব্য।



২০১৩ চনত ‘সিং সব দ্যা গ্ৰেট’ ছবিৰ জৰিয়তে বলীউদত অভিষেক ঘটিছিল উৰ্বশী ৰৌটেলাই। প্ৰথম ছবিতে ধৰ্মেন্দ্ৰ, ছানী দেউলৰ দৰে বলিষ্ঠ অভিনেতাৰ সংস্পৰ্শলৈ আহি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজকে সৌভাগ্যবান বুলি মন্তব্য কৰিছে।



অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কয় যে, ‘ছবি উদ্যোগত মোক বহুতে বিভিন্ন ধৰণে আদৰিছে। মই যথেষ্ঠ সন্মান লাভ কৰিছো। প্ৰথমখন ছবিয়েই ছানী দেউলৰ বিপৰীতে অভিনয় কৰিছিলো। ছবিখনত অভিনয়ৰ সময়ত বহু কথা শিকিবলৈ পাইছিলো। ছবি পৰিচালক অনিল শৰ্মাৰ লগতো মোৰ সম্পৰ্ক ভাল। তেনে কোনো অসুবিধাৰ সন্মুখীন হোৱা নাছিলো।’



উৰ্বশীয়ে লগতে কয় যে, ‘ইয়াৰ পিছতো যিবোৰ ছবিত অভিনয় কৰিছো, প্ৰতিখন ছবিতেই অভিজ্ঞতা ভাল। মোক কোনোবাই অন্য দৃষ্টিৰে চাইছে বুলি মই ভবা নাই। ছবিত অভিনয়ৰ সময়তে হওক বা প্ৰচাৰৰ সময়তে হওক, সকলো সময়তে মই সন্মান লাভ কৰিছো।



First published: June 18, 2020, 4:07 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading