• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী শিল্পাৰ ভগ্নী শমিতা চেট্টীৰ Income জানিলে আপুনিও আচৰিত হৈ পৰিব ! ছবিৰ পৰা আঁতৰত থাকি কেনেকৈ উপাৰ্জন কৰে লাখ লাখ টকা ?

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী শিল্পাৰ ভগ্নী শমিতা চেট্টীৰ Income জানিলে আপুনিও আচৰিত হৈ পৰিব ! ছবিৰ পৰা আঁতৰত থাকি কেনেকৈ উপাৰ্জন কৰে লাখ লাখ টকা ?

শমিতা চেট্টী(Shamita Shetty) ৰিয়েলিটি শ্ব' বিগ বছ অ'টিটি (Bigg Boss OTT)ৰ অংশ হোৱাৰ পিছৰে পৰা বাতৰিলৈ আহিছে। এই মুহূৰ্তত তেওঁলোকৰ পৰিয়ালে বহুতো অসুবিধাৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আছে। অনুষ্ঠানটোত শমিতাক দেখি বহুতো মানুহ হতবাক হৈ পৰিছে।

শমিতা চেট্টী(Shamita Shetty) ৰিয়েলিটি শ্ব' বিগ বছ অ'টিটি (Bigg Boss OTT)ৰ অংশ হোৱাৰ পিছৰে পৰা বাতৰিলৈ আহিছে। এই মুহূৰ্তত তেওঁলোকৰ পৰিয়ালে বহুতো অসুবিধাৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আছে। অনুষ্ঠানটোত শমিতাক দেখি বহুতো মানুহ হতবাক হৈ পৰিছে।

শমিতা চেট্টী(Shamita Shetty) ৰিয়েলিটি শ্ব' বিগ বছ অ'টিটি (Bigg Boss OTT)ৰ অংশ হোৱাৰ পিছৰে পৰা বাতৰিলৈ আহিছে। এই মুহূৰ্তত তেওঁলোকৰ পৰিয়ালে বহুতো অসুবিধাৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আছে। অনুষ্ঠানটোত শমিতাক দেখি বহুতো মানুহ হতবাক হৈ পৰিছে।

  • Share this:
শমিতা চেট্টী(Shamita Shetty) ৰিয়েলিটি শ্ব' বিগ বছ অ'টিটি (Bigg Boss OTT)ৰ অংশ হোৱাৰ পিছৰে পৰা বাতৰিলৈ আহিছে। এই মুহূৰ্তত তেওঁলোকৰ পৰিয়ালে বহুতো অসুবিধাৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আছে। অনুষ্ঠানটোত শমিতাক দেখি বহুতো মানুহ হতবাক হৈ পৰিছে। তেওঁক এই কাৰণে ট্ৰ'ল কৰা হৈছে। তেওঁ অনুষ্ঠানটোত এগৰাকী জনপ্ৰিয় প্ৰতিযোগী হিচাপে আত্মপ্ৰকাশ কৰিছে। দৰ্শকসকলে তেওঁৰ বিষয়ে যিমান পাৰে জানিব বিচাৰে।

শমিতাই বহু দিন ধৰি চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰা নাই, কিন্তু তেওঁক যোৱা বছৰৰ ৱেব চিৰিজ 'Black Window'ত দেখা গৈছিল। এনে পৰিস্থিতিত, দৰ্শকৰ মনত প্ৰশ্ন উত্থাপিত হ'ব যে তেওঁৰ উপাৰ্জনৰ উৎস কি আৰু তেওঁ কিমান উপাৰ্জন কৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, শমিতা পেছাত এগৰাকী আভ্যন্তৰীণ ডিজাইনাৰ। তেওঁ ব্ৰেণ্ড এণ্ডোৰ্চমেণ্টৰ কামতো জড়িত। তেওঁ এই কামবোৰৰ পৰা লাখ লাখ উপাৰ্জন কৰে।

যেতিয়াৰ পৰা শমিতাৰ ভগ্নী শিল্পাৰ(Shilpa Shetty) স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰা(Raj Kundra) বিতৰ্কলৈ আহিছে, মানুহে তেওঁক ইয়াৰ সৈতে সংযুক্ত কৰি তেওঁৰ ফালে চাই আছে। ইয়াৰ কাৰণে তেওঁ ট্ৰোলিঙৰ সন্মুখীন হ'ব লগা হৈছে। বিগ বছ অ'টিটিৰ ৰাজ কুন্দ্ৰা গোচৰৰ বিষয়ে সোধাত, শমিতাই কৈছে যে তেওঁ বিতৰ্কৰ আগতে বিগ বছৰ চুক্তিত স্বাক্ষৰ কৰিছিল। একাংশ সংবাদ মাধ্যমত তেওঁ মিছা বুলি কোৱা কিছুমান বাতৰিও আহিছে। শমিতাই অনুষ্ঠানটোত যোগদান কৰাৰ আগদিনা প্ৰস্তাৱটো লাভ কৰিছিল বুলি কোৱা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: