உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • HBD Sunil Grover: কমেডী, মিমিক্ৰী বা Serious Acting ! সকলো ক্ষেত্ৰতে পাৰ্গত কৌতুক অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰ...

    HBD Sunil Grover: কমেডী, মিমিক্ৰী বা Serious Acting ! সকলো ক্ষেত্ৰতে পাৰ্গত কৌতুক অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰ...

    photo Instagram/whosunilgrover

    photo Instagram/whosunilgrover

    কৌতুক অভিনেতা আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰ (Sunil Grover)ৰ নাম শুনিলেই মানুহে হাঁহি উঠে। সুনীল এতিয়া উদ্যোগটোত এক সুপৰিচিত নাম হৈ পৰিছে।

    • Share this:
    কৌতুক অভিনেতা আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰ (Sunil Grover)ৰ নাম শুনিলেই মানুহে হাঁহি উঠে। সুনীল এতিয়া উদ্যোগটোত এক সুপৰিচিত নাম হৈ পৰিছে। তেওঁ আৰু কোনো পৰিচয়ৰ দ্বাৰা প্ৰলোভিত নহয়। কৌতুক আৰু সুনীল গ্ৰোভাৰ ইজনে সিজনৰ সমাৰ্থক হৈ পৰিছে। আজিৰ দিনটো সুনীল গ্ৰোভাৰৰ বাবে এটা বিশেষ দিন কিয়নো আজি তেওঁৰ জন্মদিন। ৰেডিঅ'ৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা সুনীল গ্ৰোভাৰৰ যাত্ৰা এতিয়া টিভিৰ জৰিয়তে চলচ্চিত্ৰ আৰু ৱেব শৃংখলাত উপনীত হৈছে।

    সুনীল গ্ৰোভাৰৰ (Sunil Grover Birthday) জন্ম ১৯৭৭ চনৰ ৩ আগষ্টত হাৰিয়ানাৰ চিৰচাত হৈছিল। সুনীল হাৰিয়ানভি-পাঞ্জাৱী পৰিয়ালৰ পৰা আহিছে। সুনীল গ্ৰোভাৰে তেওঁৰ কেৰিয়াৰত গুথি, ডাঃ মছুৰ গুলাটি, ৰিংকু ভাভিকে ধৰি বহুতো চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। দৰ্শকে এই চৰিত্ৰবোৰক লৈ হাঁহিছে আৰু হাঁহিছে। সুনীল গ্ৰোভাৰ কৌতুকত সিমানেই ভাল যিমান তেওঁ মিমিক্ৰি কৰে। যেতিয়া তেওঁ নকল কৰিবলৈ আহে, প্ৰকৃত আৰু ভুৱাৰ মাজত পাৰ্থক্য কৰা কঠিন হৈ পৰে। কেতিয়াবা তেওঁক বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ অমিতাভ বচ্চন যেন লাগে, যাৰ ফলত অনুৰাগীসকল হতবাক হৈ পৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: