• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Entertainment: নেহা কক্কৰক গৰ্ভৱতী দেখি হতবাক হৈ পৰিছিল শাহুৱেক ! তেওঁ কৈছিল- ইমান সোনকালে Good News ...

Entertainment: নেহা কক্কৰক গৰ্ভৱতী দেখি হতবাক হৈ পৰিছিল শাহুৱেক ! তেওঁ কৈছিল- ইমান সোনকালে Good News ...

Photo-nehakakkar

Photo-nehakakkar

জনপ্ৰিয় গায়িকা নেহা কক্কৰে (Neha Kakkar) দেওবাৰে তেওঁৰ ভায়েক টনি কক্কৰ (Tony Kakkar)ৰ সৈতে দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব'ত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল। তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে 'খেয়াল ৰখা কৰ' গানটোৰ প্ৰচাৰমূলক ছবিখনত বেবী বাম্প (Neha Kakkar Pregnancy) দেখি অনুৰাগীসকলে, কপিল শৰ্মা (Kapil Sharma) আৰু আনকি তেওঁৰ শাহুৱেকেও বিশ্বাস কৰিছিল যে তেওঁ গৰ্ভৱতী আৰু অভিনন্দন জনাইছিল।

  • Share this:
জনপ্ৰিয় গায়িকা নেহা কক্কৰে (Neha Kakkar) দেওবাৰে তেওঁৰ ভায়েক টনি কক্কৰ (Tony Kakkar)ৰ সৈতে দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব'ত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল। অনুষ্ঠানটোত কপিল শৰ্মাৰ সৈতে দুয়োজনে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিছিল। নেহা কক্কৰেও বহুতো ধেমেলীয়া কথা ভাগ বতৰা কৰিছিল ৷ তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে কেনেকৈ 'খেয়াল ৰখা কৰ' গানটোৰ প্ৰচাৰমূলক ছবিখনত বেবী বাম্প (Neha Kakkar Pregnancy) দেখি তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে নিশ্চিত কৰিছিল যে কপিল শৰ্মা (Kapil Sharma) আৰু আনকি তেওঁৰ শাহুৱেকেও বিশ্বাস কৰিছিল যে তেওঁ গৰ্ভৱতী আৰু অভিনন্দন জনাইছিল। ইয়াৰ পিছত নেহা কক্কৰে যি ভাগ বতৰা কৰিছিল সেয়া আৰু বেছি আনন্দদায়ক আছিল।

নেহা কক্কৰে কৈছিল যে তেওঁৰ শাহুৱেকেও বেবী বাম্প দেখি আচৰিত হৈছিল আৰু তেওঁক অভিনন্দন জনাইছিল। কপিল শৰ্মাই এইটোও কৈছিল যে শৰ্মায়ো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টৰ ফান্দত পৰিছিল আৰু ব্যক্তিগতভাৱে তেওঁক অভিনন্দন জনাইছিল।




ইফালে, নেহা কক্কৰে কৈছিল যে তেওঁৰ শাহুৱেকে বেবী বাম্প দেখি কৈছিল, 'বেটা, ভাল খবৰ খুব সোনকালে হোৱা নাই জানো।' তেতিয়া নেহাই কৈছিল মাম্মাজী, অন্ততঃ আপুনি তেনেকৈ ক'ব। আপুনি সকলো জানে। আমাৰ বিয়া হৈছেহে, আমি এতিয়াহে লগ হৈছো। বহুতে এনেকৈ ভাবিছিল যে Pregnant বাবেই নেহা-ৰোহনে দৌৰাদৌৰিকৈ বিয়া পাতিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: