உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Instagram Reel: ফটোৰ পিছত এইবাৰ চৰ্চাত Video ! Treding Audioত সুন্দৰী দেৱলীনাৰ নৃত্য়ই ঢৌ তুলিছে ছচিয়েল মিডিয়াত...

    Instagram Reel: ফটোৰ পিছত এইবাৰ চৰ্চাত Video ! Treding Audioত সুন্দৰী দেৱলীনাৰ নৃত্য়ই ঢৌ তুলিছে ছচিয়েল মিডিয়াত...

    Big Boss 13 ৰ প্ৰতিযোগী আৰু TV অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) আজিকালি টিভিৰ পৰা আঁতৰি আছে কিন্তু সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নহয়। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয় আৰু তেওঁৰ ছবি আৰু ভিডিঅ'ৰ ((Devoleena Bhattacharjee Video) দ্বাৰা অনুৰাগীসকলৰ মাজত ঢৌ তুলিছে।

    Big Boss 13 ৰ প্ৰতিযোগী আৰু TV অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) আজিকালি টিভিৰ পৰা আঁতৰি আছে কিন্তু সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নহয়। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয় আৰু তেওঁৰ ছবি আৰু ভিডিঅ'ৰ ((Devoleena Bhattacharjee Video) দ্বাৰা অনুৰাগীসকলৰ মাজত ঢৌ তুলিছে।

    Big Boss 13 ৰ প্ৰতিযোগী আৰু TV অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) আজিকালি টিভিৰ পৰা আঁতৰি আছে কিন্তু সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নহয়। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয় আৰু তেওঁৰ ছবি আৰু ভিডিঅ'ৰ ((Devoleena Bhattacharjee Video) দ্বাৰা অনুৰাগীসকলৰ মাজত ঢৌ তুলিছে।

    • Share this:
    Big Boss 13 ৰ প্ৰতিযোগী আৰু TV অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) আজিকালি টিভিৰ পৰা আঁতৰি আছে কিন্তু সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নহয়। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয় আৰু তেওঁৰ ছবি আৰু ভিডিঅ'ৰ ((Devoleena Bhattacharjee Video) দ্বাৰা অনুৰাগীসকলৰ মাজত ঢৌ তুলিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত হালধীয়া বিকিনি পিন্ধা নিজৰ কিছুমান ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। য'ত অনুৰাগীসকলে দেৱলীনাৰ ফিটনেছৰ বিষয়ে মন্তব্য আৰু প্ৰশংসা কৰিছিল, কিন্তু এইবাৰ ফটো নহয়, এটা ভিডিঅ'ই শিৰোনাম দখল কৰিছে।

    দৰাচলতে, দেৱলীনাই এটা ইনষ্টাগ্ৰাম ৰিল শ্বেয়াৰ কৰিছিল। য'ত তেওঁ ট্ৰেণ্ডিং অডিঅ'ত নৃত্য প্ৰদৰ্শন কৰি আছে। ভিডিঅ'টোৰ সৈতে থকা শিৰোনামটোত, দেৱলীনাই শৰীৰৰ ইতিবাচকতাৰ ওপৰত এক বিশেষ বাৰ্তাও দিছে। ভিডিঅ'টোৰ সৈতে শিৰোনামত দেৱলীনাই লিখিছে: 'আপোনাৰ কোনো দোষ নহয়। আপুনি কোনো সমস্যা নহয়, যাক সমাধান কৰিব লাগে। অৱশ্যে, আপুনি ইয়াক বিচাৰি উলিয়াব নোৱাৰিব যেতিয়ালৈকে আপুনি আপোনাৰ মূৰটো বিৰক্তি আৰু পিঞ্জৰা আৰু ভয়ৰ দেৱালৰ বিৰুদ্ধে প্ৰহাৰ কৰা বন্ধ কৰিবলৈ ইচ্ছুক নহয়।'

    যদিও অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ কিছুমান অনুৰাগীয়ে তেওঁৰ নৃত্য আৰু ভিডিঅ' ভাল পাইছে, বহুতে তেওঁৰ ষ্টাইল একেবাৰে ভাল পোৱা নাছিল। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে মন্তব্য কৰাৰ সময়ত দেৱলীনাৰ চেহেৰা আৰু নৃত্যৰ প্ৰতি আচৰিত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে আৰু তেওঁক নাচিব নিদিবলৈ পৰামৰ্শ দিছে।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: