• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Sushant Singh Rajput : সুশান্ত সিং ৰাজপুতলৈ অভিনৱ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অসমৰ শিল্পীৰ ৷ নেইল আৰ্টেৰে আঁকিলে সুশান্তৰ চালে চকু ৰোৱা ছবি।

Sushant Singh Rajput : সুশান্ত সিং ৰাজপুতলৈ অভিনৱ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অসমৰ শিল্পীৰ ৷ নেইল আৰ্টেৰে আঁকিলে সুশান্তৰ চালে চকু ৰোৱা ছবি।

সুশান্ত সিং ৰাজপুত (২১ জানুৱাৰী, ১৯৮৬-১৪ জুন ২০২০)

সুশান্ত সিং ৰাজপুত (২১ জানুৱাৰী, ১৯৮৬-১৪ জুন ২০২০)

৩১ হাজাৰ গজালৰে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ চিত্ৰ প্ৰস্তুত কৰি অভিনেতাজনক স্মৰণ শিল্পী সৌৰভ মণ্ডলৰ ৷

  • Share this:
আজি প্ৰয়াত অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুত (Sushant Singh Rajput)ৰ প্ৰথম মৃত্যু বাৰ্ষিকী ৷ কেইবাখনো জনপ্ৰিয় চলচ্চিত্ৰৰ অভিনেতা ৰাজপুতে আজিৰ দিনটোতে  অনাকাংক্ষিতভাৱে আমাৰ মাজৰ পৰা চিৰদিনৰ বাবে হেৰাই গৈছিল ৷ প্ৰথম মৃত্যু বাৰ্ষিকীত বাসুগাঁৱৰ চিত্ৰশিল্পী সৌৰভ মণ্ডলে ব্যতিক্ৰমীভাৱে স্মৰণ কৰfns অভিনেতাজনক ৷

গজালৰ সহায়ত সৌৰভে প্ৰস্তুত কৰিলে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ চিত্ৰ ৷ ৩১ হাজাৰ গজালৰ সহায়ত প্ৰায় ছল্লিচ ঘণ্টাৰ কষ্টৰে সৌৰভে প্ৰয়াত অভিনেতাজনৰ চিত্ৰ প্ৰস্তুত কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে ৷



দৈনিক পাঁচ ঘন্টাকৈ আঠ দিনৰ মূৰত ৰাজপুতৰ চিত্ৰখন নিৰ্মাণ কৰে চিত্ৰশিল্পীজনে ৷ প্ৰতিভাৱান জনপ্ৰিয় অভিনেতাজনক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰাৰ উদ্দেশ্যেৰে চিত্ৰ শিল্পীজনে নেইল আৰ্ট (nail art)ৰ জৰিয়তে এইদৰে ব্যতিক্ৰমী প্ৰয়াস কৰে ৷

ত্ৰিপুৰা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ বাণিজ্য শাখাৰ স্নাতকোত্তৰ শাখাৰ ছাত্ৰ সৌৰভে মূখত তুলিকা লৈ ওলোটাকৈ মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্তবিশ্ব শৰ্মাৰ ছবি অংকন কৰি প্ৰশংসা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছিল ৷
Published by:Manjumoni Borah
First published: