• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Super Dancer 4: শিল্পা চেট্টী, ফাৰাহ খানে প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ 'দেশী গাৰ্ল'ত কৰিলে নাগিন নৃত্য...

Super Dancer 4: শিল্পা চেট্টী, ফাৰাহ খানে প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ 'দেশী গাৰ্ল'ত কৰিলে নাগিন নৃত্য...

নৃত্য ৰিয়েলিটি শ্ব' চুপাৰ ডান্সাৰ ৪(Super Dancer 4) ৰ দেওবাৰৰ খণ্ডটোত ফাৰাহ খানক বিচাৰক শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) আৰু গীতা কাপুৰ (Geeta Kapoor)ৰ সৈতে অভিষেক বচ্চন আৰু জন আব্ৰাহামৰ সহ-অভিনেত্ৰী দোস্তানা চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা অভিনীত গান দেশী গাৰ্লত নৃত্য় কৰি থকা দেখা যায়।

নৃত্য ৰিয়েলিটি শ্ব' চুপাৰ ডান্সাৰ ৪(Super Dancer 4) ৰ দেওবাৰৰ খণ্ডটোত ফাৰাহ খানক বিচাৰক শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) আৰু গীতা কাপুৰ (Geeta Kapoor)ৰ সৈতে অভিষেক বচ্চন আৰু জন আব্ৰাহামৰ সহ-অভিনেত্ৰী দোস্তানা চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা অভিনীত গান দেশী গাৰ্লত নৃত্য় কৰি থকা দেখা যায়।

নৃত্য ৰিয়েলিটি শ্ব' চুপাৰ ডান্সাৰ ৪(Super Dancer 4) ৰ দেওবাৰৰ খণ্ডটোত ফাৰাহ খানক বিচাৰক শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) আৰু গীতা কাপুৰ (Geeta Kapoor)ৰ সৈতে অভিষেক বচ্চন আৰু জন আব্ৰাহামৰ সহ-অভিনেত্ৰী দোস্তানা চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা অভিনীত গান দেশী গাৰ্লত নৃত্য় কৰি থকা দেখা যায়।

  • Share this:
নৃত্য ৰিয়েলিটি শ্ব' চুপাৰ ডান্সাৰ ৪(Super Dancer 4) ৰ দেওবাৰৰ খণ্ডটোত ফাৰাহ খানক শিক্ষক দিৱস উপলক্ষে গুৰু-শিষ্য বিশেষ খণ্ডৰ বাবে বিশেষ অতিথি হিচাপে দেখা গৈছিল। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতাগৰাকীক বিচাৰক শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) আৰু গীতা কাপুৰ (Geeta Kapoor)ৰ সৈতে অভিষেক বচ্চন আৰু জন আব্ৰাহামৰ সহ-অভিনেত্ৰী দোস্তানা চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা অভিনীত গান দেশী গাৰ্লত নৃত্য় কৰি থকা দেখা যায়। তিনিওজনে আয়োজক আৰু অংশগ্ৰহণকাৰীসকলৰ সৈতে প্ৰিয়ংকাৰ hook stepবোৰ পুনৰ সৃষ্টি কৰিছিল। ইনষ্টাগ্ৰামত চেনেলটোৰ দ্বাৰা শ্বেয়াৰ কৰা এটা প্ৰমোত তেওঁলোকক 'নাগিন' নৃত্য কৰা দেখা গৈছে। ফাৰাহে প্ৰথমে হুক ষ্টেপটো কৰিছিল, তাৰ পিছত আনসকলে তেওঁক অনুসৰণ কৰিছিল।

ভিডিঅ'টো চাওক:


পৰ্ণগ্ৰাফীৰ গোচৰত স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত নিম্ন প্ৰ'ফাইল বজাই ৰখাৰ পিছত, শিল্পা চেট্টীয়ে 'চুপাৰ ডান্সাৰ 4'ৰ শ্বুটিং পুনৰ আৰম্ভ কৰিছে য'ত তেওঁ অনুৰাগ বসু আৰু গীতা কাপুৰৰ সৈতে অন্যতম বিচাৰক।
Published by:Kokil Sarma
First published: