உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Sidnaaz Jodi: বন্ধ চকুৰেও শ্বেহনাজ গিলে চিনাক্ত কৰিব পাৰিছিল সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাক ! যদি আপোনাৰ বিশ্বাস হোৱা নাই, চাওক এই Video...

    Sidnaaz Jodi: বন্ধ চকুৰেও শ্বেহনাজ গিলে চিনাক্ত কৰিব পাৰিছিল সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাক ! যদি আপোনাৰ বিশ্বাস হোৱা নাই, চাওক এই Video...

    সিদ্ধাৰ্থৰ মৃত্যুৰ পিছত (Sidharth Shukla death), টিভি আৰু বলীউডৰ তাৰকাসকল হতবাক হৈ পৰে, কিন্তু সকলোতকৈ বেছি বিচলিত আৰু অসন্তুষ্ট হৈ পৰে বিগ বছ 13 (Bigg Boss 13)ত লগ পোৱা তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill), যিয়ে সিদ্ধাৰ্থৰ প্ৰতি কেইবাবাৰো তেওঁৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰিছে।

    সিদ্ধাৰ্থৰ মৃত্যুৰ পিছত (Sidharth Shukla death), টিভি আৰু বলীউডৰ তাৰকাসকল হতবাক হৈ পৰে, কিন্তু সকলোতকৈ বেছি বিচলিত আৰু অসন্তুষ্ট হৈ পৰে বিগ বছ 13 (Bigg Boss 13)ত লগ পোৱা তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill), যিয়ে সিদ্ধাৰ্থৰ প্ৰতি কেইবাবাৰো তেওঁৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰিছে।

    সিদ্ধাৰ্থৰ মৃত্যুৰ পিছত (Sidharth Shukla death), টিভি আৰু বলীউডৰ তাৰকাসকল হতবাক হৈ পৰে, কিন্তু সকলোতকৈ বেছি বিচলিত আৰু অসন্তুষ্ট হৈ পৰে বিগ বছ 13 (Bigg Boss 13)ত লগ পোৱা তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill), যিয়ে সিদ্ধাৰ্থৰ প্ৰতি কেইবাবাৰো তেওঁৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰিছে।

    • Share this:
    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাই (Sidharth Shukla) এনেদৰে বিশ্বক বিদায় জনাব, এয়া কোনেও ভবা নাছিল। পুত্ৰৰ মৃত্যুৰ পিছত মাতৃয়ে বিশ্বাস কৰিব পৰা নাই। ভগ্নীসকলৰো অৱস্থা বেয়া। তেওঁলোকে নাজানিছিল যে এজন ভাতৃয়ে তেওঁলোকৰ ওপৰত জীৱন এৰি দিবলৈ ইচ্ছুক আছিল তেওঁলোকক এনেদৰে পৃথিৱীত এৰি দিব। ৪০ বছৰ বয়সত ফিট থকা অভিনেতাজন তেওঁৰ হৃদয়ৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হৈছিল। বৃহস্পতিবাৰে ৰাতিপুৱা হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ তেওঁৰ মৃত্যু হয়। সিদ্ধাৰ্থৰ মৃত্যুৰ পিছত (Sidharth Shukla death), টিভি আৰু বলীউডৰ তাৰকাসকল হতবাক হৈ পৰে, কিন্তু সকলোতকৈ বেছি বিচলিত আৰু অসন্তুষ্ট হৈ পৰে বিগ বছ 13 (Bigg Boss 13)ত লগ পোৱা তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill), যিয়ে সিদ্ধাৰ্থৰ প্ৰতি কেইবাবাৰো তেওঁৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰিছে।

    সিদ্ধাৰ্থক শ্বেহনাজে তেওঁক নখেৰে চিনাক্ত কৰিছিল
    ভিডিঅ'টোত আপুনি দেখিব পাৰে যে শ্বেহনাজৰ চকু বন্ধ আছিল আৰু মনীষ পলে তেওঁক ল'ৰাবোৰক স্পৰ্শ কৰিবলৈ কৈছিল আৰু শেহনাজ সিদ্ধাৰ্থক পোৱাৰ লগে লগে তেওঁৰ ব্যক্তিত্ব জানিবলৈ কৈছিল। তেওঁ কয়, "এই শৰীৰটো সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ দৰেই অনুভৱ কৰিছে।" কিন্তু ছানাই চিডক দেখাৰ লগে লগে, তেওঁক মৰমেৰে সাৱটি ধৰে।



    সিদ্ধাৰ্থৰ বিদায়ৰ পিছত সম্প্ৰতি ভাগি পৰিছে শ্বেহনাজ গীল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: