মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Sara Ali Khan: পালে শিক্ষা! অমৃতাৰ কন্যা চাৰাৰ আৰু কোনো ছবি পোষ্ট নকৰে পেহীয়েক চাবাই

Sara Ali Khan: পালে শিক্ষা! অমৃতাৰ কন্যা চাৰাৰ আৰু কোনো ছবি পোষ্ট নকৰে পেহীয়েক চাবাই

News18 Assam | News18-Assam
Updated:July 18, 2021, 1:32 PM IST
Sara Ali Khan: পালে শিক্ষা! অমৃতাৰ কন্যা চাৰাৰ আৰু কোনো ছবি পোষ্ট নকৰে পেহীয়েক চাবাই
ক্ষুব্ধ হৈছে চাবা আলী খান, ঘটনাটোত দুখ পোৱা বুলিও মন্তব্য কৰিছে।

ক্ষুব্ধ হৈছে চাবা আলী খান, ঘটনাটোত দুখ পোৱা বুলিও মন্তব্য কৰিছে।

  • Share this:
ভতিজী চাৰা আলী খানৰ (Sara Ali Khan) শৈশৱৰ এখন ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰাৰ কেইমাহমান পিছত ইয়াৰ ৰূপ দেখি বিচূৰ্তি খালে পেহীয়েক চাবা আলী খানে (Saba Ali Khan)। আৰু তেতিয়াই চাবাই ললে সিদ্ধান্ত। চাবাই আৰু কেতিয়াও চাৰাৰ শৈশৱৰ কোনো ফটো পোষ্ট নকৰে।

প্ৰকৃততে কি ঘটিছিল?

চাবাই তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম প্ৰফাইলত চাৰা আলী খানৰ শৈশৱৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তাৰ পিছত তেওঁ  লিখিছিল, "চাৰা... আমাৰ প্ৰথম জীৱন... চাৰাই তাইৰ খুড়ীৰ ফটোশ্বুটৰ বাবে পোজ দি আছে আৰু প্ৰস্তুতি চলাই আছে। মই মোৰ কেঁচুৱা ছোৱালীজনীক খুব ভাল পাওঁ।' ছবিখনত চাৰাই কেমেৰাৰ বাবে পোজ দিয়া দেখা গৈছে। শিশু চাৰাই বিভিন্ন ৰঙৰ ক্লিপেৰে চুলিৰ বন্ধাৰ উপৰি এটা নীলা টপ পিন্ধি আছিল।

যি কি নহওক, ইয়াৰ পিছত চাবাই শ্বেয়াৰ কৰা ছবিখন দেখিবলৈ পোৱা গৈছিল অন্য এটা ফেন পেজত। ছবিখনত চাৰা আলী খানৰ ৱাটাৰ মাৰ্ক গুচাই দি উক্ত ফেন পেজৰ ৱাটাৰ মাৰ্ক দিয়া হয়। আৰু দিয়ে ছবিখনৰ ঠিক মাজভাগতে। সেইটোৱেই চাবাক বিতুষ্ট কৰে।

তেওঁ ছবিখনৰ এটা স্ক্ৰীনশ্বট ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰে আৰু দুখ প্ৰকাশ কৰি লিখিছে– 'মোৰ মূল ছবিখন খুব বেয়াকৈ ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে। আন একাউণ্টৰ পৰা আপলোড কৰা হৈছে। মই আগন্তুক দিনত চাৰাৰ শৈশৱৰ কোনো ফটো আৰু পোষ্ট নকৰো। মই ভাবো এইবোৰত কিবা এটাত নিয়ন্ত্ৰণ থকা প্ৰয়োজন।'



চাবা আলী খানে নিয়মীয়াকৈ পৰিয়ালৰ সকলোৰে ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰে। তেওঁ শৰ্মিলা ঠাকুৰ (Sharmila Thakur) আৰু প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ মনচুৰ আলী খান পাটাউদী (Mansoor Ali Khan Pataudi)ৰ কন্যা। শৰ্মিলাৰ পুত্ৰ অভিনেতা চেইফ আলী খানে (Saif Ali Khan) আগতে অমৃতা সিঙৰ (Amrita Singh)) সৈতে বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈছিল। তেওঁলোকৰ দুটা সন্তান চাৰা আলী খান আৰু ইব্ৰাহিম (Ibrahim Ali Khan)।

পিছত তেওঁ কৰীণা কাপুৰক (কৰীণা কাপুৰ) বিয়া কৰায়। তেওঁলোকৰ দুটা সন্তানো আছে। টাইমুৰ (Taimur) আৰু জেহ (Jeh)। চাবাৰ আন এগৰাকী ভগ্নী চোহা আলী খান Soha Ali Khan) অভিনেতা কুনাল খেমুৰ (Kunal Kemmu) সৈতে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে। তেওঁলোকৰ ছোৱালীৰ নাম ইনায়া (ইনায়া)।
Published by: Gautam Barman
First published: July 18, 2021, 1:32 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি