• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • IPL 2021: মোবাইল নাই, ফটো নাই, তথাপিও ৰাহুলৰ সৈতে ৰিয়ানৰ ছেলফি উদযাপনৰ ষ্টাইলক লৈ সৰ্বত্ৰ চৰ্চা...

IPL 2021: মোবাইল নাই, ফটো নাই, তথাপিও ৰাহুলৰ সৈতে ৰিয়ানৰ ছেলফি উদযাপনৰ ষ্টাইলক লৈ সৰ্বত্ৰ চৰ্চা...

ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ৰিয়ান পৰাগক ক্ৰিছ মৰিছৰ বলত পেট কামিন্সৰ কেছ ধৰাৰ সময়ত ইয়াক বেলেগ ধৰণে উদযাপন কৰা দেখা গৈছিল। ৰাহুল তিৱেতিয়া তেওঁৰ কাষত থিয় হৈ আছিল আৰু তেওঁলোক দুয়োজনে মোবাইল ফোনৰ সন্মুখত চেলফি তোলাৰ ভংগীমা দিছিল৷

ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ৰিয়ান পৰাগক ক্ৰিছ মৰিছৰ বলত পেট কামিন্সৰ কেছ ধৰাৰ সময়ত ইয়াক বেলেগ ধৰণে উদযাপন কৰা দেখা গৈছিল। ৰাহুল তিৱেতিয়া তেওঁৰ কাষত থিয় হৈ আছিল আৰু তেওঁলোক দুয়োজনে মোবাইল ফোনৰ সন্মুখত চেলফি তোলাৰ ভংগীমা দিছিল৷

ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ৰিয়ান পৰাগক ক্ৰিছ মৰিছৰ বলত পেট কামিন্সৰ কেছ ধৰাৰ সময়ত ইয়াক বেলেগ ধৰণে উদযাপন কৰা দেখা গৈছিল। ৰাহুল তিৱেতিয়া তেওঁৰ কাষত থিয় হৈ আছিল আৰু তেওঁলোক দুয়োজনে মোবাইল ফোনৰ সন্মুখত চেলফি তোলাৰ ভংগীমা দিছিল৷

  • Share this:
কেতিয়াবা খেলপথাৰত বিহু, কেতিয়াবা ছেলফি। অসমৰ ক্ৰিকেটাৰ ৰিয়ান পৰাগে কেতিয়াবা তেওঁৰ নৃত্য আৰু কেতিয়াবা তেওঁৰ খেলেৰে জিলিকি থাকে। ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ খেলুৱৈজনে শনিবাৰে কলকাতা নাইট ৰাইডাৰ্ছৰ বিৰুদ্ধে খেলখনত পেট কামিন্সৰ কেচটো বেলেগ ধৰণে উদযাপন কৰিছিল। ৰাজস্থান ফ্ৰেঞ্চাইজিৰ দ্বাৰা তেওঁৰ এখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰা হৈছিল৷ ৱাংখেড়ে ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত আই পি এল-২০২১ৰ ১৮ সংখ্যক খেলত কলকাতাই ২০ অভাৰত ৯ টা উইকেট হেৰুৱাই ১৩৩ ৰাণ সংগ্ৰহ কৰিছিল৷

ইনিংছৰ ক্ৰিছ মৰিছৰ অন্তিম অভাৰৰ দ্বিতীয় বলত ৰিয়ান পৰাগে পেট কামিন্সক বাউণ্ডেৰী লাইনৰ ওচৰত কেছ ধৰে কৰে। তাৰ পিছত তেওঁ ইয়াক বেলেগ ধৰণে উদযাপন কৰিছিল। ৰাহুল তিৱেতিয়া তেওঁৰ কাষত থিয় হৈ আছিল আৰু দুয়োজনে তেওঁলোকৰ ম'বাইলফোনৰ সন্মুখত চেলফি ল'বলৈ অভিনয় কৰিছিল, যদিও তেওঁ ক্লিপিং কৰি থকা মোবাইল বা ফটো নাছিল, কিন্তু তেওঁলোকৰ ষ্টাইল বেলেগ আছিল।





খেলৰ শেষত টুইটাৰযোগে এই উদযাপনৰ ফটোখন ৰিয়ান পৰাগেও শ্বেয়াৰ কৰে আৰু খেলৰ জয়ক লৈ সন্তুষ্টি ব্যক্ত কৰি তেওঁৰ এই উদযাপন কেৱল এক ধেমালি বুলিহে ব্যক্ত কৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: