আজি মুক্তি পাব ৰাণু মণ্ডলৰ প্ৰথমটো গান, ছচিয়েল মিডিয়াযোগে জনালে হিমেশ ৰেশামিয়াই

News18-Assam
Updated:September 11, 2019, 12:07 PM IST
আজি মুক্তি পাব ৰাণু মণ্ডলৰ প্ৰথমটো গান, ছচিয়েল মিডিয়াযোগে জনালে হিমেশ ৰেশামিয়াই
হিমেশ ৰেশামিয়াই ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে গীতটোৰ টিজাৰ।

হিমেশ ৰেশামিয়াই ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে গীতটোৰ টিজাৰ।

  • News18 Assam
  • Last Updated: September 11, 2019, 12:07 PM IST
  • Share this:
ছচিয়েল মিডিয়াৰ যোগেদি তাৰকালৈ পৰিণত হোৱা ৰাণু মণ্ডলৰ প্ৰথমটো গান ‘তেৰী মেৰী কাহানী’ৰ টিজাৰ মুক্তি পাইছে। হিমেশ ৰেশামিয়াই ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে গীতটোৰ টিজাৰ। সম্পূৰ্ণ গানটো আজি মুক্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

এই গানটো মুকলিৰ বাবে এক ডাঙৰ অনুষ্ঠানৰ পৰিকল্পনা কৰা হৈছে। টিজাৰ শ্বেয়াৰ কৰি হিমেশ ৰেশামিয়াই লিখিছে – অফিচিয়েল টিজাৰ, ভগৱানৰ কৃপাত ‘হেপী হাৰ্ডী আৰু হীৰ’ৰ ব্লকব্লাষ্টাৰ ট্ৰেক ‘তেৰী মেৰী কাহানী’ৰ সম্পূৰ্ণ গান কাইলৈ (১১ ছেপ্টেম্বৰ)ত আহি আছে।
সমৰ্থনৰ বাবে ধন্যবাদ।’

এতিয়া বিভিন্নজনে ৰাণু মণ্ডলৰ সৈতে কাম কৰাৰ আগ্ৰহ প্ৰকাশ কৰিছে। স্পট বয়ত প্ৰকাশিত খবৰ অনুসৰি ৰাণু মণ্ডলৰ প্ৰতিভাত অনুপ্ৰাণিত হৈ ৰাখী সাৱন্তে বিচাৰিছে যে ৰাণু মণ্ডলে তেওঁৰ গান ‘ছপ্পন ছুৰী’ৰ ৰিমিক্স কৰক। ৰাণু মণ্ডলক ভূয়সী প্ৰশংসা কৰিছে ৰাখী সাৱন্তে। উল্লেখযোগ্য যে এতিয়া বলীউদৰ চাৰিওফালৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিছে ৰাণু মণ্ডলে।




NEWS18 অসম সকলো খবৰ সকলোতকৈ আগত। প্ৰতি মুহূৰ্তৰ খবৰ পাবলৈ YouTube Facebook আৰু Twitter ত আমাক ফল’ কৰক।

আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি