• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Twitterৰ মজিয়াত Trending হৈছে অসমৰ অভিনেতা আদিল হুছেইন আৰু অভিনেত্ৰী ৰাধিকা আপ্তেৰ এখন ছবি ! হঠাৎ এই ফটোখনক লৈ কিয় ইমান Controversy ?

Twitterৰ মজিয়াত Trending হৈছে অসমৰ অভিনেতা আদিল হুছেইন আৰু অভিনেত্ৰী ৰাধিকা আপ্তেৰ এখন ছবি ! হঠাৎ এই ফটোখনক লৈ কিয় ইমান Controversy ?

শুকুৰবাৰে Twitterত আদিল হুছেইন (Adil Hussain) আৰু ৰাধিকা (Radhika Apte) অভিনীত এখন ছবি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। লগতে 'Boycott Radhika Apte' ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।কাৰণটো হ'ল Parched চলচ্চিত্ৰখনৰ পৰা তেওঁলোকৰ পুৰণি লিক হোৱা ছবিবোৰ।

শুকুৰবাৰে Twitterত আদিল হুছেইন (Adil Hussain) আৰু ৰাধিকা (Radhika Apte) অভিনীত এখন ছবি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। লগতে 'Boycott Radhika Apte' ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।কাৰণটো হ'ল Parched চলচ্চিত্ৰখনৰ পৰা তেওঁলোকৰ পুৰণি লিক হোৱা ছবিবোৰ।

শুকুৰবাৰে Twitterত আদিল হুছেইন (Adil Hussain) আৰু ৰাধিকা (Radhika Apte) অভিনীত এখন ছবি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। লগতে 'Boycott Radhika Apte' ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে।কাৰণটো হ'ল Parched চলচ্চিত্ৰখনৰ পৰা তেওঁলোকৰ পুৰণি লিক হোৱা ছবিবোৰ।

  • Share this:
ৰাধিকা আপ্তে (Radhika Apte) আমাৰ দেশৰ আটাইতকৈ সমালোচকৰ দ্বাৰা প্ৰশংসিত অভিনেত্ৰীসকলৰ মাজৰ এগৰাকী। অসমৰ অভিনেতা আদিল হুছেইনো (Adil Hussain) বলীউডত সমানেই চৰ্চিত। অৱশ্যে, শুকুৰবাৰে টুইটাৰত আদিল হুছেইন আৰু ৰাধিকা অভিনীত এখন ছবি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। লগতে 'Boycott Radhika Apte' ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে। যদিও অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ কোনো শেহতীয়া চলচ্চিত্ৰ মুক্তি বা আহিবলগীয়া প্ৰকল্প নাই, তথাপিও তেওঁ সামাজিক মাধ্যমত চৰ্চাৰ শীৰ্ষত। কাৰণটো হ'ল Parched চলচ্চিত্ৰখনৰ পৰা তেওঁলোকৰ পুৰণি লিক হোৱা ছবিবোৰ।

বলীউডৰ চেলিব্ৰেটীসকলৰ আচৰণত আপত্তি জনাই আহিছে যেতিয়া উদ্যোগটোৰ এজন ব্যক্তিয়ে আন প্ৰতিটো বিষয়ত মাত মাতি থকাৰ সময়ত কিবা 'ভুল' কৰে। পাৰ্চড চলচ্চিত্ৰৰ উক্ত ছবিবোৰত আদিল হুছেইন আৰু তন্নিষ্ঠা চেটাৰ্জীৰ (Tannishtha Chatterjee) সৈতে ৰাধিকাৰ অৰ্ধনগ্ন আৰু প্ৰেমৰ দৃশ্য দেখুওৱা হৈছে। এজন টুইটাৰ ব্যৱহাৰকাৰীয়ে কয়, "তেওঁলোক আমাৰ সংস্কৃতিৰ বিৰোধী।"

আন এজনে টুইট কৰিছে, "তেওঁলোকৰ চিনেমাবোৰ ইমান বেয়া যে মই ফটো ভিডিঅ' ৰাখিবও নোৱাৰো। বিষয়টো হ'ল তেওঁলোকে অশ্লীলতা বিয়পাইছে, দেশৰ স্বাৰ্থত তেওঁলোকক বৰ্জন কৰিছে। " ইয়াত প্ৰতিক্ৰিয়াবোৰ চাওক-


Published by:Kokil Sarma
First published: