• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • FATHER: এখন ফটোৰ এটা Caption, য'ত নিহিত হৈ আছে অমিতাভ বচ্চনৰ জীৱনৰ সমস্ত আৱেগ ...

FATHER: এখন ফটোৰ এটা Caption, য'ত নিহিত হৈ আছে অমিতাভ বচ্চনৰ জীৱনৰ সমস্ত আৱেগ ...

পিতৃ দিৱসৰ এদিন পিছতে বলীউড অভিনেতা অমিতাভ বচ্চনেও তেওঁৰ দেউতাকৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে যিয়ে আপোনাক আৱেগিক কৰি তুলিব।

পিতৃ দিৱসৰ এদিন পিছতে বলীউড অভিনেতা অমিতাভ বচ্চনেও তেওঁৰ দেউতাকৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে যিয়ে আপোনাক আৱেগিক কৰি তুলিব।

পিতৃ দিৱসৰ এদিন পিছতে বলীউড অভিনেতা অমিতাভ বচ্চনেও তেওঁৰ দেউতাকৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে যিয়ে আপোনাক আৱেগিক কৰি তুলিব।

  • Share this:
২০ জুনত পিতৃ দিৱসৰ দিনা, মানুহে এই বিশেষ দিনটোত তেওঁলোকৰ দেউতাকক পৃথকে শুভেচ্ছা জনাইছিল আৰু বৰ্ণনা কৰিছিল যে এজন পিতৃয়ে শিশুজীৱনত কিমান বিশেষ আৰু গুৰুত্বপূৰ্ণ অধিকাৰ কৰে। চেলিব্ৰেটীসকলে তেওঁলোকৰ দেউতাক আৰু ল'ৰা ছোৱালীৰ সৈতে ছচিয়েল মিডিয়া একাউণ্ট ইনষ্টাগ্ৰামত ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু দিনটো উদযাপন কৰিছিল। ইফালে, পিতৃ দিৱসৰ এদিন পিছতে বলীউড অভিনেতা অমিতাভ বচ্চনেও তেওঁৰ দেউতাকৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে যিয়ে আপোনাক আৱেগিক কৰি তুলিব।

ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা সকলো ছবিৰ মাজতে অমিতাভ আৰু তেওঁৰ দেউতাক হৰিবংশ ৰায় বচ্চনৰ এই ছবিখনে আপোনাৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিব। অমিতাভে শ্বেয়াৰ কৰা ফটোখন অলপ অস্পষ্ট কিন্তু ইয়াৰ আঁৰৰ আৱেগবোৰ স্পষ্টভাৱে দেখা গৈছে। আপুনি হয়তো প্ৰায়ে শিশুটোক মাক-দেউতাকৰ বুকু স্পৰ্শ কৰা দেখিছে, কিন্তু এই ছবিখনত হৰিবংশ ৰায় বচ্চনক তেওঁৰ পুত্ৰ অমিতাভৰ বুকুত মূৰ টোকা কৰি আৱেগিক দেখা গৈছে। হৰিবংশক এই ক'লা আৰু বগা ফটোখনত অমিতাভক আলিঙ্গন কৰা দেখা গৈছে আৰু বিগ বি-ৰ হাত তেওঁৰ গালত ৰাখিছে, তেওঁক চম্ভালিছে। এই ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰাৰ সৈতে, বিগ বিয়ে দীঘল বহল কেপশ্বন লিখা নাই, এটা শব্দৰ সৈতে লিখিছে 'পিতৃ' (FATHER)। ফটোখন সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে।

Published by:Kokil Sarma
First published: