• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • মাধুৰী বনাম মালাইকা ! একে ডিজাইনৰ শাৰীত পৃথক অনুষ্ঠানত দুই বলীউড সুন্দৰীক দেখিবলৈ পাব দৰ্শকে...

মাধুৰী বনাম মালাইকা ! একে ডিজাইনৰ শাৰীত পৃথক অনুষ্ঠানত দুই বলীউড সুন্দৰীক দেখিবলৈ পাব দৰ্শকে...

শীঘ্ৰেই দুটা পৃথক নৃত্য অনুষ্ঠানত বিচাৰক হিচাপে দেখা যায় মাধুৰী দীক্ষিত আৰু মালাইকা অৰোৰাক আৰু তেওঁলোকক প্ৰথমে একে ডিজাইনৰ শাৰী পিন্ধা দেখা যায়।

শীঘ্ৰেই দুটা পৃথক নৃত্য অনুষ্ঠানত বিচাৰক হিচাপে দেখা যায় মাধুৰী দীক্ষিত আৰু মালাইকা অৰোৰাক আৰু তেওঁলোকক প্ৰথমে একে ডিজাইনৰ শাৰী পিন্ধা দেখা যায়।

শীঘ্ৰেই দুটা পৃথক নৃত্য অনুষ্ঠানত বিচাৰক হিচাপে দেখা যায় মাধুৰী দীক্ষিত আৰু মালাইকা অৰোৰাক আৰু তেওঁলোকক প্ৰথমে একে ডিজাইনৰ শাৰী পিন্ধা দেখা যায়।

  • Share this:
টিভি আৰু চলচ্চিত্ৰ জগতৰ তাৰকাসকলে তেওঁলোকৰ সাজ-সজ্জাৰ যথেষ্ট যত্ন লয়। দৰাচলতে তেওঁলোকৰ ষ্টাইলৰ পৰা তেওঁলোকৰ ফেশ্বনলৈ মানুহে তেওঁলোকৰ ওপৰত তীক্ষ্ণ নজৰ ৰাখে, লগতে তেওঁলোকৰ ফেশ্বনে তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলকো প্ৰেৰণা দিয়ে। যদিও মালাইকা অৰোৰা আৰু মাধুৰী দীক্ষিত দুয়োগৰাকী তেওঁলোকৰ ষ্টাইলৰ বাবে জনাজাত, যাক শীঘ্ৰেই দুটা পৃথক নৃত্য অনুষ্ঠানত বিচাৰক হিচাপে দেখা যাব আৰু তেওঁলোকক প্ৰথমে একে ডিজাইনৰ শাৰী পিন্ধাও দৰ্শকে দেখিবলৈ পাব। মাধুৰী দীক্ষিত আৰু মালাইকা অৰোৰাৰ মাজত এই ফেশ্বনটোক লৈ ইতিমধ্যে চৰ্চা চলিছে যদিও তেওঁলোকে এই সন্দৰ্ভত এতিয়ালৈ একো কোৱা নাই।

মাধুৰী দীক্ষিত বৰ্তমান নৃত্য অনুষ্ঠান 'ডান্স দিৱানে'ৰ বিচাৰক আনহাতে মালাইকা অৰোৰাক ইতিমধ্যে আন এটা নৃত্য অনুষ্ঠান 'চুপাৰ ডান্সাৰ'ৰ বিচাৰক হিচাপে দেখা গৈছে। যেতিয়াৰ পৰা আন এখন চহৰত 'ডান্স দিৱানে'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ হৈছে মাধুৰী অনুষ্ঠানটোৰ বাবে উপলব্ধ নাছিল। কিন্তু মাধুৰীয়ে মঙলবাৰে এটা পোষ্টত কৈছিল যে তেওঁক অনুষ্ঠানটোত বিচাৰক হিচাপে দেখা যাব। মাধুৰীয়ে পোষ্টটোত নিজৰ ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁক গ্ৰে কালাৰৰ শাৰীত দেখা গৈছিল।



আনহাতে শিল্পা চেট্টীৰ পৰিৱৰ্তে, মালাইকা আৰোৰাক 'চুপাৰ ডান্সাৰ'ত গ্লেমাৰ বিচাৰকৰ অৱতাৰত দেখা গৈছে। মালাইকাকো অনুষ্ঠানটোৰ আগন্তুক খণ্ডত একে ডিজাইনৰ এখন শাৰীত দেখা যাব। যদিও মাধুৰীৰ শাৰীখন গ্ৰে কালাৰৰ আছিল কিন্তু মালাইকাক নীলা শাৰীত দেখা গৈছে।

Published by:Kokil Sarma
First published: