உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • নিজে লিখা গীতত অভিনয় কৰিলে গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে, জুবিন গাৰ্গে সুধিলে- ‘মোৰ কাৰণে কেতিয়া লিখিবা গীত’

    নিজে লিখা গীতত অভিনয় কৰিলে গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে, জুবিন গাৰ্গে সুধিলে- ‘মোৰ কাৰণে কেতিয়া লিখিবা গীত’

    নতুন ৰূপত গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গ! এইবাৰ জুবিন গাৰ্গৰ পত্নী তথা জনপ্ৰিয় কষ্টিউম ডিজাইনাৰ গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে নিজে গীত লিখি কৰিলে অভিনয়।

    নতুন ৰূপত গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গ! এইবাৰ জুবিন গাৰ্গৰ পত্নী তথা জনপ্ৰিয় কষ্টিউম ডিজাইনাৰ গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে নিজে গীত লিখি কৰিলে অভিনয়।

    নতুন ৰূপত গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গ! এইবাৰ জুবিন গাৰ্গৰ পত্নী তথা জনপ্ৰিয় কষ্টিউম ডিজাইনাৰ গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে নিজে গীত লিখি কৰিলে অভিনয়।

    • Share this:
    নতুন ৰূপত গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গ! এইবাৰ জুবিন গাৰ্গৰ পত্নী তথা জনপ্ৰিয় কষ্টিউম ডিজাইনাৰ গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে নিজে গীত লিখি কৰিলে অভিনয়। কুমাৰ ধীৰাজে কণ্ঠদান কৰা ‘আকাশী হেঁপাহ’ নামৰ গীতটো ৰচনা কৰিলে গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে।



    আনকি অভিনয়ো কৰিলে গৰিমাই। শেখৰ জ্যোতি গোস্বামীয়ে সংগীত ব্যৱস্থাপনা কৰা গীতটো জুবিন গাৰ্গে নিজৰ ফেচবুক পেজত শ্বেয়াৰ কৰিছে।



    আনকি জুবিন গাৰ্গে গীতটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছে- ‘মোৰ এলবামৰ কাৰণে কেতিয়া লিখিবা গীত?’



    গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে অভিনয় কৰা নতুন গীতটো এতিয়া আদৰিছে সকলোৱে।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: