• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Entertainment: কোনে চুমা খাই ৰাজেশ খান্নাৰ বগা গাড়ী গুলপীয়া কৰি পেলাইছিল ? কোনে গাৰুৰ তলত লৈ শুইছিল ছুপাৰষ্টাৰৰ ফটো ?

Entertainment: কোনে চুমা খাই ৰাজেশ খান্নাৰ বগা গাড়ী গুলপীয়া কৰি পেলাইছিল ? কোনে গাৰুৰ তলত লৈ শুইছিল ছুপাৰষ্টাৰৰ ফটো ?

কোনো অভিনেতাই চুপাৰষ্টাৰৰ সিংহাসনত ৰাজেশ খান্নাৰ জনপ্ৰিয়তা ঘূৰাই পোৱা নাই। তেওঁৰ এক আভাস পাবলৈ যুৱতীসকলৰো বৰ হেঁপাহ আছিল।

কোনো অভিনেতাই চুপাৰষ্টাৰৰ সিংহাসনত ৰাজেশ খান্নাৰ জনপ্ৰিয়তা ঘূৰাই পোৱা নাই। তেওঁৰ এক আভাস পাবলৈ যুৱতীসকলৰো বৰ হেঁপাহ আছিল।

কোনো অভিনেতাই চুপাৰষ্টাৰৰ সিংহাসনত ৰাজেশ খান্নাৰ জনপ্ৰিয়তা ঘূৰাই পোৱা নাই। তেওঁৰ এক আভাস পাবলৈ যুৱতীসকলৰো বৰ হেঁপাহ আছিল।

  • Share this:
বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ৰাজেশ খান্নাৰ (Rajesh Khanna) বিষয়ে সকলো কাহিনী চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত শুনা আৰু কোৱা হৈছে। ৰাজেশ খান্না নামেৰে জনাজাত অভিনেতাজনৰ প্ৰকৃত নাম আছিল যতীন খান্না । ৰাজেশ খান্নাক এজন বহুমুখী অভিনেতা বুলি কোৱা হয় যিয়ে মেকআপ আৰু এটা নিৰ্দিষ্ট পোছাক অবিহনে ৰূপালী পৰ্দাত যিকোনো চৰিত্ৰত নিজৰ দক্ষতা প্ৰমাণ কৰিছিল। চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত প্ৰৱেশ কৰাৰ আগতে চলচ্চিত্ৰ জগতৰ সৈতে তেওঁৰ কোনো সম্পৰ্ক নাছিল।

কোনো অভিনেতাই চুপাৰষ্টাৰৰ সিংহাসনত ৰাজেশ খান্নাৰ জনপ্ৰিয়তা ঘূৰাই পোৱা নাই। তেওঁৰ এক আভাস পাবলৈ যুৱতীসকলৰো বৰ হেঁপাহ আছিল। ছোৱালীবোৰে তেজৰে চিঠি লিখিছিল। ৰাজেশৰ নাম হাতত টেটু কৰা হৈছিল। কেৱল সেয়াই নহয়, বহুতো ছোৱালী ইমানেই আচ্ছন্ন হৈ পৰিছিল যে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ গাৰুৰ তলত তেওঁৰ ফটো লৈ শুইছিল।

ৰাজেশ খান্নাৰ বিষয়ে এটা ঘটনা অতি বিখ্যাত। যেতিয়াই ৰাজেশে এজন চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতাক সাক্ষাৎ কৰিছিল বা ষ্টুডিঅ'লৈ গৈছিল, ছোৱালীবোৰে আগমনৰ বিষয়ে গম পালে একত্ৰিত হৈছিল। ৰাজেশক বিচৰা ছোৱালীবোৰে তেওঁৰ বগা গাড়ীখন চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। কোৱা হয় যে বগা গাড়ীখন লিপষ্টিকৰ চিহ্নৰ পৰা গুলপীয়া হৈ পৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: