• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • বলীউডৰ অভিনেত্ৰী সোনম কাপুৰে দিব ওলাইছে "Good News" ! অভিনেত্ৰীক দেখি অনুৰাগীয়ে সুধিলে ,"pregnant নেকি ?"

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী সোনম কাপুৰে দিব ওলাইছে "Good News" ! অভিনেত্ৰীক দেখি অনুৰাগীয়ে সুধিলে ,"pregnant নেকি ?"

Sonam Kapoor, Photo-@ViralBhayani instagram

Sonam Kapoor, Photo-@ViralBhayani instagram

বলীউড অভিনেত্ৰী অনিল কাপুৰ (Anil Kapoor)ৰ সৰু জীয়ৰী ৰিয়া কাপুৰে (Rhea Kapoor Wedding) তেওঁৰ প্ৰেমিক কৰণ বুলানী (Karan Boolani)ৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। অনিল কাপুৰৰ ডাঙৰ জীয়ৰী সোনম কাপুৰ (Sonam Kapoor) স্বামী আনন্দ আহুজাৰ সৈতে তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত উপস্থিত হৈছিল। সোনমক যথেষ্ট স্বাস্থ্যৱান দেখা গৈছিল, যাৰ ফলত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে অনুমান কৰিছিল যে সোনমে কোনো ভাল খবৰ দিব পাৰে।

  • Share this:
বলীউড অভিনেত্ৰী অনিল কাপুৰ (Anil Kapoor)ৰ সৰু জীয়ৰী ৰিয়া কাপুৰে (Rhea Kapoor Wedding) তেওঁৰ প্ৰেমিক কৰণ বুলানী (Karan Boolani)ৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। অনিল কাপুৰৰ ডাঙৰ জীয়ৰী সোনম কাপুৰ (Sonam Kapoor) স্বামী আনন্দ আহুজাৰ সৈতে তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত উপস্থিত হৈছিল। সেই সময়ছোৱাত সোনমক যথেষ্ট ধুনীয়া লাগিছিল। ছচিয়েল মিডিয়াই অভিনেত্ৰীগৰাকী গৰ্ভৱতী নেকি তাক লৈ প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰিছিল।

ভগ্নী ৰিয়া কাপুৰৰ বিয়াত সোনমক যথেষ্ট সুখী দেখা গৈছিল। তেওঁ পেষ্টল সেউজীয়া অনাৰকলি চুট পিন্ধিছিল। সেই সময়ছোৱাত সোনমক যথেষ্ট স্বাস্থ্যৱান দেখা গৈছিল, যাৰ ফলত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে অনুমান কৰিছিল যে সোনমে কোনো ভাল খবৰ দিব পাৰে। অনুৰাগীসকলে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবি আৰু ভিডিঅ' চাই প্ৰশংসা কৰিছে। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সামাজিক মাধ্যমত সোনমৰ গৰ্ভধাৰণৰ ওপৰত নিৰন্তৰ প্ৰশ্ন কৰি আছে।



ইয়াৰ আগতেও সোনম কাপুৰ গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বিষয়ে বহুতো প্ৰশ্ন উত্থাপিত হৈছিল। সোনম অলপতে লণ্ডনৰ পৰা মুম্বাইলৈ উভতি আহিছিল, পাপা অনিল কাপুৰে নিজেই তেওঁৰ জীয়েকৰ আগমন উদযাপন কৰিবলৈ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হৈছিল। বিমানবন্দৰত দেউতাকক দেখি সোনমক আৱেগিক লাগিছিল। আনকি সেই সময়ছোৱাতো, সোনমৰ অনুৰাগীসকলে অনুমান কৰিছিল যে তেওঁ গৰ্ভৱতী আছিল। অৱশ্যে, তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰামত এনে প্ৰতিবেদন বোৰ খাৰিজ কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: