মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Pornography: শিল্পা চেট্টীয়ে চিঞৰি চিঞৰি স্বামী ৰাজক কৈছিল, 'এইবোৰ কৰাৰ কি প্ৰয়োজন আছিল ৰাজ?'

Pornography: শিল্পা চেট্টীয়ে চিঞৰি চিঞৰি স্বামী ৰাজক কৈছিল, 'এইবোৰ কৰাৰ কি প্ৰয়োজন আছিল ৰাজ?'

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:July 27, 2021, 9:48 AM IST
Pornography: শিল্পা চেট্টীয়ে চিঞৰি চিঞৰি স্বামী ৰাজক কৈছিল, 'এইবোৰ কৰাৰ কি প্ৰয়োজন আছিল ৰাজ?'
photo-Instagram @rajkundra9

জেৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টী যথেষ্ট বিচলিত হৈছিল যাৰ পিছত কুন্দ্ৰাই শিল্পাক কিবা বুজাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু শিল্পা বহুত খং উঠিছিল আৰু অপৰাধ শাখাৰ দলটোৱেই মাজতে প্ৰতিৰক্ষা কৰিবলগীয়া হৈছিল।

  • Share this:
মুম্বাই আৰক্ষীৰ অপৰাধ শাখাৰ দলে সোমবাৰে নিশা বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty)ৰ স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰা (Raj Kundra)ক চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু কিছুমান এপৰ জৰিয়তে সম্প্ৰচাৰ কৰাৰ সন্দৰ্ভত গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। তেতিয়া তেওঁ ২৩ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মাত আছিল। মুম্বাইৰ এখন আদালতে শুক্ৰবাৰে (২৩ জুলাই) ৰাজৰ আৰক্ষীৰ জিম্মা ২৭ জুলাইলৈ বৃদ্ধি কৰিছিল।

অপৰাধ শাখাৰ দলটোৱে Porn fimৰ গোচৰটো অতি দ্ৰুতগতিত অনুসন্ধান কৰি আছে আৰু দিনে দিনে নতুন তথ্য উন্মোচন কৰিছে। আনহাতে, ৰাজ কুন্দ্ৰাও বিষয়টোত বেয়াকৈ আৱৰি পৰিছে। ইফালে, এতিয়া খবৰ পোৱা গৈছে যে অপৰাধ শাখাৰ দলটোৱে বলীউডৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীক প্ৰশ্ন কৰিবলৈ ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল যিদিনা দুয়োৰে মাজত তীব্ৰ তৰ্ক হৈছিল।

অপৰাধ শাখাৰ মতে, ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰু শিল্পা চেট্টীয়ে ৰাজ কুন্দ্ৰাক লৈ তেওঁৰ ঘৰত শিল্পা চেট্টীক প্ৰশ্ন কৰিবলৈ অহাৰ দিনা তীব্ৰ তৰ্ক হৈছিল। শিল্পাই ৰাজ কুন্দ্ৰাক চিঞৰি কৈছিল, 'এই সকলোবোৰ কৰাৰ কি প্ৰয়োজন আছিল... ই উদ্যোগটোৰ পৰিয়াললৈ কিমান বেয়া নাম আনিছে... তোমাৰ অলপমানো ধাৰণা আছেনে ?'

শিল্পাই চিঞৰিছিল যে এই বদনামৰ বাবে তাইৰ বহুতো Endors ভংগ হৈছিল। পৰিয়ালটোৰ ওপৰত কিমান প্ৰভাৱ পৰিছে। এই বিন্দুত উপনীত হৈ আপুনি এই সকলোবোৰ কি কৰাৰ প্ৰয়োজন আছিল? জেৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টী যথেষ্ট বিচলিত হৈছিল যাৰ পিছত কুন্দ্ৰাই শিল্পাক কিবা বুজাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু শিল্পা বহুত খং উঠিছিল আৰু অপৰাধ শাখাৰ দলটোৱেই মাজতে প্ৰতিৰক্ষা কৰিব লগীয়া হৈছিল। এই সকলোবোৰ তথ্য মুম্বাই অপৰাধ শাখাৰ এজন জ্যেষ্ঠ বিষয়াই দিছিল।
Published by: Kokil Sarma
First published: July 27, 2021, 9:48 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি