உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • অৱশেষত স্ৱামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে নীৰৱতা ভংগ কৰি ক'লে, 'ভৱিষ্যতৰ প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হম'...

    অৱশেষত স্ৱামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে নীৰৱতা ভংগ কৰি ক'লে, 'ভৱিষ্যতৰ প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হম'...

    ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছিল। কিন্তু বৃহস্পতিবাৰে নিশা (22 july) তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাষ্টৰীত এখন কিতাপৰ দুটা পৃষ্ঠা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

    ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছিল। কিন্তু বৃহস্পতিবাৰে নিশা (22 july) তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাষ্টৰীত এখন কিতাপৰ দুটা পৃষ্ঠা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

    ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছিল। কিন্তু বৃহস্পতিবাৰে নিশা (22 july) তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাষ্টৰীত এখন কিতাপৰ দুটা পৃষ্ঠা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

    • Share this:
    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰা (Raj Kundra) আজিকালি তেওঁৰ পৰ্ণগ্ৰাফী ভিডিঅ' কেছ (Pornography Video Case)ৰ বাবে শিৰোনাম দখল কৰিছে। ৰাজ কুন্দ্ৰাক মুম্বাই অপৰাধ শাখাই ১৯ জুলাইত গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল, প্ৰথমবাৰৰ বাবে অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীয়ে তেওঁৰ স্বামীৰ গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত তেওঁৰ নীৰৱতা ভংগ কৰিছিল আৰু ইয়াৰ বাবে ছ'চিয়েল মিডিয়ালৈ গৈছিল। তেওঁ এখন কিতাপৰ ছবি শ্বেয়াৰ কৰি তেওঁ স্পষ্ট কৰি দিছে যে জীৱনৰ প্ৰতিটো প্ৰত্যাহ্বানৰ বাবে সাজু।

    ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ পিছত শিল্পা চেট্টীয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছিল। কিন্তু বৃহস্পতিবাৰে নিশা (22 july) তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাষ্টৰীত এখন কিতাপৰ দুটা পৃষ্ঠা ভাগ বতৰা কৰিছিল। প্ৰথমঅৱস্থাত আমেৰিকান লেখক জেমছ থাৰ্বাৰ নামৰ এজন লেখকে এইদৰে লিখিছিল, 'খঙত পিছলৈ ঘূৰি নাচাবা বা ভয়ত আগলৈ চাব নালাগে, কিন্তু সজাগতাৰে চাৰিওফালে চাওঁক।'

    কিতাপখনত আৰু লিখা আছে, 'আমি খঙত ঘূৰি চাওঁ আৰু যিসকলে আমাক আঘাত কৰে তেওঁলোকক মনত ৰাখোঁ। আমাৰ যি হতাশা আছে আৰু আমি ভুগি থকা দুৰ্ভাগ্য। আমি আমাৰ চাকৰি হেৰুৱাব পাৰে, ৰোগত আক্ৰান্ত হ'ব পাৰোঁ বা কাৰোবাৰ মৃত্যুত দুখিত হ'ব পাৰোঁ বুলি আমি ভয় কৰোঁ। কিন্তু আমি বাস কৰিব লগা ঠাইখন ইয়াত আছে।'

    কিতাপখনত আৰু লিখা আছে, 'মই এটা দীঘল উশাহ লওঁ, জানি যে মই জীয়াই থকাৰ বাবে ভাগ্যৱান। মই অতীতত প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হৈছো আৰু ভৱিষ্যতে প্ৰত্যাহ্বান পৰিহাৰ কৰিম। আজি মোক মোৰ জীৱন যাপন কৰাত বিচলিত কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই।'

    শিল্পাৰ পোষ্টটোৱে স্পষ্টকৈ দেখুৱাইছে যে তেওঁ আগন্তুক প্ৰত্যাহ্বানৰ বাবে সাজু আৰু দৃঢ়তাৰে সন্মুখীন হ'বলৈ গৈ আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: