உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • OMG! টিকাকৰণৰ পিছত পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ অৱস্থা এনেধৰণৰ হৈ পৰিছে, ভগ্নী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তুলিলে ফটো...

    OMG! টিকাকৰণৰ পিছত পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ অৱস্থা এনেধৰণৰ হৈ পৰিছে, ভগ্নী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তুলিলে ফটো...

    Parineeti Chopra Vaccination. photo-@ParineetiChopra instagram

    Parineeti Chopra Vaccination. photo-@ParineetiChopra instagram

    পৰিণীতি চোপ্ৰাই (Parineeti Chopra Vaccination) ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, 'মই মোৰ টিকাকৰণ সম্পন্ন কৰিছো।  মই বহুত বিষত আছোঁ। ছবিবোৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তুলিছে।'

    • Share this:
    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী পৰিণীতি চোপ্ৰা (Parineeti Chopra) আজিকালি লণ্ডনত আছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে অনুৰাগীসকলক সামাজিক মাধ্যমত তেওঁৰ কৰ্মৰ আপডেট নিৰন্তৰ দি আহিছে। সন্দীপ আৰু পিংকী ফৰাৰ ছবিৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইনষ্টাগ্ৰামত প্ৰকাশ কৰিছে যে তেওঁ লণ্ডনত কোভিড-১৯ ভেকছিনৰ প্ৰথম পালি লৈছে। টিকাকৰণৰ পিছত তেওঁ নিজৰ কিছুমান ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। ভাগ বতৰা কৰা ছবিবোৰত পৰিণীতিক বিভিন্ন মেজাজত দেখা গৈছে।

    পৰিণীতি চোপ্ৰাই (Parineeti Chopra Vaccination) ইনষ্টাগ্ৰামত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, 'মই মোৰ টিকাকৰণ সম্পন্ন কৰিছো।  মই বহুত বিষত আছোঁ। ছবিবোৰ প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তুলিছে।' টিকাকৰণৰ সময়ত পৰিণীতিক যথেষ্ট সুখী দেখা গৈছিল। অৱশ্যে পিছত তেওঁ আন এখন ছবি পোষ্ট কৰিছিল য'ত তেওঁক চোফাত পৰি থকা দেখা গৈছিল কিয়নো টিকাকৰণৰ পিছত তেওঁৰ বাওঁ হাতখন বিষাই আছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবিখন তেওঁৰ ভগ্নী প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তুলিছে।

    photo-@ParineetiChopra instagram
    Published by:Kokil Sarma
    First published: