உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • অভিনেত্ৰী বিপাশা বসুক হঠাত্‍ সাৱটি ধৰি ৰাজহুৱা স্থানত চুম্বন কৰিছিল তাৰকা ফুটবলাৰ ৰোণাল্ডোৱে, পুনৰ চৰ্চালৈ আহিছে এই বিতৰ্ক

    অভিনেত্ৰী বিপাশা বসুক হঠাত্‍ সাৱটি ধৰি ৰাজহুৱা স্থানত চুম্বন কৰিছিল তাৰকা ফুটবলাৰ ৰোণাল্ডোৱে, পুনৰ চৰ্চালৈ আহিছে এই বিতৰ্ক

    আকৌ চৰ্চালৈ আহিছে বিপাশা বসুৰ এখন পুৰণি ভটো! পাৰ্টীত ৰোণাল্ডোৱে চুম্বন কৰিছিল বিপাশাক।

    আকৌ চৰ্চালৈ আহিছে বিপাশা বসুৰ এখন পুৰণি ভটো! পাৰ্টীত ৰোণাল্ডোৱে চুম্বন কৰিছিল বিপাশাক।

    আকৌ চৰ্চালৈ আহিছে বিপাশা বসুৰ এখন পুৰণি ভটো! পাৰ্টীত ৰোণাল্ডোৱে চুম্বন কৰিছিল বিপাশাক।

    • Share this:
    টুইটাৰত সৃষ্টি হৈছে এটা নতুন ট্ৰেণ্ড - ‘the ’90s kids would know’, ইয়াত নানা ধৰণৰ ফটো, ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। ইয়াতেই আকৌ চৰ্চালৈ আহিছে অভিনেত্ৰী বিপাশা বসুৰ এখন পুৰণি ফটো। ফটোখনত দেখা গৈছে যে, ৰোণাল্ডোৱে চুম্বন কৰিছিল বিপাশা বসুক... আৰু তাৰ পিছৰ পৰাই সৰ্বত্ৰ শ্বেয়াৰ হৈছে এই ফটোখন।



    ২০০৭ চনৰ এটা বিশেষ অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিছিল বিপাশা বসুৱে। অনুষ্ঠানত উপস্থিত আছিল তাৰকা ফুটবলাৰ ৰণাল্ডো। আৰু অনুষ্ঠানৰ মাজতে হঠাত্‍ বিপাশাক চুম্বন কৰিছিল ৰণাল্ডোৱে। সেইসময়ত এই ঘটনাই সোমাই পৰিছিল বিতৰ্কৰ নামত। এতিয়া পুনৰ ভাইৰেল হৈছে এই পুৰণি ফটো।





    ইফালে সেইসময়ত জন আব্ৰাহামৰ সৈতে দীৰ্ঘদিন লিভ ইন ৰিলেশ্যনত আছিল বিপাশা বসু! আৰু ঘটনাৰ পিছতে হৈছিল ব্ৰেকআপ! আৰু তাৰ পিছতে অভিনেত্ৰী বিপাশা প্ৰেমত পৰে কৰণ সিং গ্ৰোভৰৰ সৈতে।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: