• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Lisa Haydon: তৃতীয়বাৰৰ বাবে মাতৃ হ'ল অভিনেত্ৰী লিছা, অনুৰাগীক অন্য ধৰণে লিছাই জনালে Good News...

Lisa Haydon: তৃতীয়বাৰৰ বাবে মাতৃ হ'ল অভিনেত্ৰী লিছা, অনুৰাগীক অন্য ধৰণে লিছাই জনালে Good News...

photo- Instagram @lisahaydon

photo- Instagram @lisahaydon

অভিনেত্ৰী লিছা হেডেন  তৃতীয়বাৰৰ বাবে মাতৃ হৈছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ছ'চিয়েল নেটৱৰ্কিং ছাইটত এই ভাল খবৰটো ভাগ বতৰা কৰা নাই, কিন্তু তেওঁ ইয়াক তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে এক অনন্য ধৰণে ভাগ বতৰা কৰিছে।

  • Share this:
অভিনেত্ৰী লিছা হেডেন  তৃতীয়বাৰৰ বাবে মাতৃ হৈছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ছ'চিয়েল নেটৱৰ্কিং ছাইটত এই ভাল খবৰটো ভাগ বতৰা কৰা নাই, কিন্তু তেওঁ ইয়াক তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে এক অনন্য ধৰণে ভাগ বতৰা কৰিছে। দৰাচলতে, শেহতীয়াকৈ লিছাই ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা এটা ভিডিঅ'ত মন্তব্য কৰি তেওঁৰ এজন অনুৰাগীয়ে সুধিছিল, 'আপুনি মোক ক'ব পাৰিবনে আপোনাৰ ৩ টা কিশোৰী কেঁচুৱাটো ক'ত আছে?', ফেনৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰ দি লিজাই উত্তৰ দিছিল, 'মোৰ বাহুত'।

এইটো স্পষ্ট যে লিছা তৃতীয়বাৰৰ বাবে মাতৃ হৈছে, কিন্তু তেওঁ লিংগৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰা নাই। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, লিজাই এগৰাকী অকণমানি পৰীৰ জন্ম দিছে। অৱশ্যে, কেইবাবাৰো তেওঁৰ ইনষ্টা পোষ্টত কৈছিল যে তেওঁ এজনী ছোৱালী জন্ম দিবলৈ গৈ আছে। লিছা আৰু অনুৰাগীৰ মন্তব্য এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। লিছাই গৰ্ভধাৰণৰ সময়ত বেবী বাম্প প্ৰদৰ্শন কৰাৰ সময়ত দিনে দিনে সামাজিক মাধ্যমত তেওঁৰ গ্লেমাৰ প্ৰদৰ্শন কৰি আছিল। গতিকে এতিয়া লিছা আৰু তেওঁৰ অনুৰাগীৰ মন্তব্য চাওঁ আহক।

photo- Instagram @lisahaydon


কেইদিনমান আগতে, লিছা হেডেনে ইনষ্টাগ্ৰামত এটা পোষ্ট কৰিছিল, য'ত লিছা তেওঁৰ গৰ্ভধাৰণৰ বিষয়ে উদ্বিগ্ন হৈ পৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ পোষ্টত লিখিছিল, 'যিসকল মাতৃ আহিবলগীয়া কেঁচুৱাটোৰ বিষয়ে অলপ নাৰ্ভাছ হৈ আছে, বিশেষকৈ যিসকলৰ হাতত এটা আছে আৰু আনজন এতিয়া আহি আছে। মই কেঁচুৱাৰ আৱেগৰ বিষয়ে চিন্তিত, যেতিয়া সি কথা ক'বলৈ শিকিব তেতিয়া সি নিজকে কেনেদৰে প্ৰকাশ কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published: