• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Radhika Apte Birthday Special: ব্যক্তিগত Video Leakৰ পৰা গোপন বিবাহলৈকে, ৰাধিকা আপ্তে জড়িত হৈ আছে বহু বিতৰ্কত...

Radhika Apte Birthday Special: ব্যক্তিগত Video Leakৰ পৰা গোপন বিবাহলৈকে, ৰাধিকা আপ্তে জড়িত হৈ আছে বহু বিতৰ্কত...

Radhika Apte Birthday: ৰাধিকা (Radhika Apte)ৰ জন্ম ১৯৮৫ চনৰ ৭ ছেপ্টেম্বৰত তামিলনাডুৰ ভেলোৰত হৈছিল। ৰাধিকা আপ্তে ২০০৫ চনত 'ৱাও লাইফ হো টো এচি'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ২০১৬ চনৰ ছবি 'পাৰ্চড'ৰ তেওঁৰ নগ্ন দৃশ্য লিক হৈছিল। তেওঁ ট্ৰ'লৰ লক্ষ্য আছিল।

Radhika Apte Birthday: ৰাধিকা (Radhika Apte)ৰ জন্ম ১৯৮৫ চনৰ ৭ ছেপ্টেম্বৰত তামিলনাডুৰ ভেলোৰত হৈছিল। ৰাধিকা আপ্তে ২০০৫ চনত 'ৱাও লাইফ হো টো এচি'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ২০১৬ চনৰ ছবি 'পাৰ্চড'ৰ তেওঁৰ নগ্ন দৃশ্য লিক হৈছিল। তেওঁ ট্ৰ'লৰ লক্ষ্য আছিল।

Radhika Apte Birthday: ৰাধিকা (Radhika Apte)ৰ জন্ম ১৯৮৫ চনৰ ৭ ছেপ্টেম্বৰত তামিলনাডুৰ ভেলোৰত হৈছিল। ৰাধিকা আপ্তে ২০০৫ চনত 'ৱাও লাইফ হো টো এচি'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ২০১৬ চনৰ ছবি 'পাৰ্চড'ৰ তেওঁৰ নগ্ন দৃশ্য লিক হৈছিল। তেওঁ ট্ৰ'লৰ লক্ষ্য আছিল।

  • Share this:
আজি বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰাধিকা আপ্তেৰ (Radhika Apte Birthday) জন্মদিন। তেওঁৰ বয়স আজি ৩৬ বছৰ হ'ব। ৰাধিকাই তেওঁৰ অভিনয়েৰে লাখ লাখ অনুৰাগীক মনোৰঞ্জন দিয়ে। তেওঁ 'পাৰ্চড', 'মাঞ্জী: দ্য মাউণ্টেইন মেন', পেডমেন, 'দ্য লাষ্ট ষ্ট'ৰীজ' আৰু 'ৰাত আকেলি হে'ৰ দৰে হিট ছবি প্ৰদান কৰিছে।

ৰাধিকা (Radhika Apte)ৰ জন্ম ১৯৮৫ চনৰ ৭ ছেপ্টেম্বৰত তামিলনাডুৰ ভেলোৰত হৈছিল। তেওঁৰ দেউতাক ড. চৰুদত্ত আপ্তে পুনেৰ এজন বিখ্যাত নিউৰোচাৰ্জন। ৰাধিকাই হিন্দীৰ লগতে মালায়ালম, বাংলা, মাৰাঠী, তামিল আৰু ইংৰাজী ভাষাত বহুতো চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। তেওঁ বাণিজ্যিক চিনেমা আৰু কলা চলচ্চিত্ৰত সমানে কাম কৰে। ৰাধিকা আপ্তে তেওঁৰ স্মৰণীয় চৰিত্ৰটোৰ জৰিয়তে নিজকে বিশিষ্ট কৰি তুলিছে। তেওঁ কেইবাবাৰো বিতৰ্কত আছিল। ইয়াত আমি আপোনাক ৰাধিকা আপ্তেৰ চলচ্চিত্ৰ আৰু তেওঁৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিতৰ্কৰ বিষয়ে ক'বলৈ গৈ আছোঁ।

ৰাধিকা আপ্তে ২০০৫ চনত 'ৱাও লাইফ হো টো এচি'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ২০১৬ চনৰ ছবি 'পাৰ্চড'ৰ তেওঁৰ নগ্ন দৃশ্য লিক হৈছিল। তেওঁ ট্ৰ'লৰ লক্ষ্য আছিল।

ৰাধিকা আপ্তে ২০১৭ চনত পুনৰ বিতৰ্কত লিপ্ত হৈছিল। বাথৰুমত গা ধোৱাৰ সময়ত ৰাধিকা আপ্তেৰ চেলফি ছচিয়েল মিডিয়াত লিক হৈছিল। ৰাধিকা আপ্তে ইয়াৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছিল আৰু কৈছিল যে এই ছবিখনত মহিলাগৰাকীক তেওঁৰ দৰে দেখায় কিন্তু তেওঁ নহয়।

ৰাধিকা আপ্তেৰ (Radhika Apte Video Leak) কেইবাবাৰো নগ্ন ভিডিঅ' লিক হৈছে। ২০১৭ চনৰ 'ক্লিন শ্বেভ' চলচ্চিত্ৰৰ সময়ত তেওঁৰ এটা ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈছিল। ৰাধিকাই দাবী কৰিছিল যে তেওঁ ভিডিঅ'টোত নাছিল। সেয়া আন কাৰোবাৰ ভিডিঅ'। তেওঁ অলপতে গ্ৰাজিয়া আলোচনীৰ সৈতে এটা সাক্ষাৎকাৰত এই কথা প্ৰকাশ কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি