মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Actress গহণা বশিষ্ঠই নগ্ন হৈ কৰিলে Insta Live ! অনুৰাগীক সুধিলে,'মই একো পিন্ধা নাই, মোক Vlogger যেন লাগিছে নেকি ?'

Actress গহণা বশিষ্ঠই নগ্ন হৈ কৰিলে Insta Live ! অনুৰাগীক সুধিলে,'মই একো পিন্ধা নাই, মোক Vlogger যেন লাগিছে নেকি ?'

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:August 2, 2021, 10:59 PM IST
Actress গহণা বশিষ্ঠই নগ্ন হৈ কৰিলে Insta Live ! অনুৰাগীক সুধিলে,'মই একো পিন্ধা নাই, মোক Vlogger যেন লাগিছে নেকি ?'
(Photo Instagram @gehana_vasisth)

Social Mediaত ভাইৰেল হৈ থকা পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰ (Pornography case)ত মুম্বাইৰ মালৱানী আৰক্ষী থানাত এখন এজাহাৰ (FIR) পঞ্জীয়ন হোৱাৰ পিছত গহণা বশিষ্ঠৰ (Gehana Vasisth) আন এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে।

  • Share this:
Social mediaত Viral হৈ থকা পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰ (Pornography case)ত মুম্বাইৰ মালৱানী আৰক্ষী থানাত এখন এজাহাৰ (FIR) পঞ্জীয়ন হোৱাৰ পিছত গহণা বশিষ্ঠৰ (Gehana Vasisth) আন এটা Video পোহৰলৈ আহিছে। গহণাই এইবাৰ Instagramত লাইভ আহিছিল, কিন্তু লাইভ চেছনৰ সময়ত তেওঁ nude আছিল। গহণা এনেদৰে ইনষ্টাগ্ৰামত নগ্ন হৈ পোনপটীয়াকৈ অহাৰ এটা কাৰণ আছিল। দৰাচলতে, তেওঁ মানুহৰ পৰা জানিব বিচাৰিছিল যে তেওঁ লাইভ হোৱাৰ ধৰণত অশালীন দেখাইছিল নেকি।

লাইভ অহাৰ সময়তে তেওঁ দৰ্শকক সুধিছিল, 'বন্ধুবৰ্গ মই আপোনালোকৰ সন্মুখত Live আহিছো। মোক অশ্লীল দেখাইছে নেকি? মোক সস্তীয়া দেখাইছে নেকি? নে মই এনেকুৱা দেখিছো যেন আপুনি Porn সমলত গণনা কৰিব পাৰে?  বিশ্বাস কৰক যে মই একো পিন্ধি থকা নাই। গতিকে মই কওঁ যে মই একো পিন্ধি থকা নাই, কিন্তু তথাপিও আপুনি ইয়াক Porn ভিডিঅ'বোৰত গণনা কৰা নাই। কিন্তু য'ত মই ভাল কাপোৰ পিন্ধি আছো তাক কিয় Porn বুলি কোৱা হয়। তথাপিও তাইক ফোন কৰা। এইটো ভুল, নহয় নেকি? সকলো মানুহে সেই ভিডঅ' পৰ্ণ বুলি কৈছে আৰু এই মুহূৰ্তত মই একো পিন্ধি থকা নাই, সেয়েহে আপুনি ইয়াক Pornবুলি কোৱা  নাই। height of hypocrisy'










View this post on Instagram






A post shared by Gehana Vasisth (@gehana_vasisth)



Published by: Kokil Sarma
First published: August 2, 2021, 10:52 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি