• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Social Mediaত Viral 'খিলাড়ী'ৰ পুৰণি ছবি ! Bollywoodৰ অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰৰ Biopicক লৈ মন্তব্য, 'নীৰজে মোৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব'

Social Mediaত Viral 'খিলাড়ী'ৰ পুৰণি ছবি ! Bollywoodৰ অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰৰ Biopicক লৈ মন্তব্য, 'নীৰজে মোৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব'

অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে কয়- 'মই ভাবো নীৰজ চোপ্ৰাও সুন্দৰ আৰু Handsome। যদি মোৰ Biopic হয়, নীৰজে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব পাৰিব।

অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে কয়- 'মই ভাবো নীৰজ চোপ্ৰাও সুন্দৰ আৰু Handsome। যদি মোৰ Biopic হয়, নীৰজে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব পাৰিব।

অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে কয়- 'মই ভাবো নীৰজ চোপ্ৰাও সুন্দৰ আৰু Handsome। যদি মোৰ Biopic হয়, নীৰজে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব পাৰিব।

  • Share this:
নীৰজ চোপ্ৰাই (Neeraj Chopra) টকিঅ' অলিম্পিকত (Tokyo Olympic 2020) স্বৰ্ণ পদক জয় কৰি ইতিহাস সৃষ্টি কৰিছে। তেওঁৰ বিজয়ে সমগ্ৰ দেশলৈ আনন্দ কঢ়িয়াই আনিছে। নীৰজ চোপ্ৰাৰ ঐতিহাসিক বিজয় সকলোতে উদযাপন কৰা হৈছে। তেওঁ অলপতে টকিঅ' অলিম্পিকত জেভলিন থ্ৰোত তেওঁৰ অবিশ্বাস্য প্ৰদৰ্শনৰ বাবে সোণৰ পদক জিকিছিল। যাৰ পিছত ছ'চিয়েল মিডিয়াত অভিনন্দন বাৰ্তাৰ বন্যা হৈছিল, কেইবাটাও মিম পোষ্ট কৰা হৈছিল য'ত কোৱা হৈছিল যে অক্ষয় কুমাৰে (Akshay Kumar) নীৰজ চোপ্ৰাৰ বায়োপিকত অভিনয় কৰিবলৈ সাজু হৈছে।

অক্ষয় কুমাৰৰ এখন পুৰণি ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে য'ত তেওঁ হাতত লাঠি ধৰি থকা দেখা গৈছে। এই ফটোখন ব্যৱহাৰকাৰী নীৰজ চোপ্ৰাৰ জেভলিনৰ সৈতে তুলনা কৰা হৈছে। অক্ষয় কুমাৰেও এতিয়া ইয়াৰ সঁহাৰি দিছে। বিষয়টোৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰি অক্ষয়ে কয় 'মই ভাবো এইটো বৰ ধেমেলীয়া। মই সেই ছবিখনো দেখিছোঁ। য'ত মোক হাতত লাঠি লৈ দেখা গৈছে। এই ছবিখন মোৰ ছবি সৌগন্ধৰ। টুইংকলেও মোক ফটোখন দেখোৱাৰ পিছত মই তেওঁক কৈছিলো যে মই দেখিছো।

অক্ষয় কুমাৰক নীৰজ চোপ্ৰাৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন কৰা হৈছিল আৰু নিউজ18ৰ সৈতে হোৱা বাৰ্তালাপত তেওঁ কৈছে, 'মানুহে কৈছে, অনুশীলন এতিয়া আৰম্ভ হৈছে। মোৰ এই কথা খুব ধেমেলীয়া লাগিছে।' অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ জীৱনীমূলক ছবিৰ বিষয়ে কয়- 'মই ভাবো নীৰজ চোপ্ৰাও সুন্দৰ আৰু Handsome। যদি মোৰ Biopic হয়, নীৰজে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব পাৰিব।

অক্ষয় কুমাৰেও অলিম্পিকত সোণৰ পদক জয় কৰাৰ বাবে নীৰজ চোপ্ৰাক অভিনন্দন জনাই টুইট কৰিছিল। ইতিহাস সৃষ্টি কৰাৰ বাবে নীৰজ চোপ্ৰাক অভিনন্দন জনাই আপুনি এক বিলিয়ন আনন্দৰ চকুপানীৰ বাবে দায়বদ্ধ বুলি কৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: