உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Bollywoodৰ অভিনেতা আমিৰ খানৰ দেহৰক্ষীৰ দৰমহা কোম্পানীৰ CEOতকৈ কম নহয়, তেওঁৰ দৰমহা শুনি আচৰিত হ'ব আপুনি !

    Bollywoodৰ অভিনেতা আমিৰ খানৰ দেহৰক্ষীৰ দৰমহা কোম্পানীৰ CEOতকৈ কম নহয়, তেওঁৰ দৰমহা শুনি আচৰিত হ'ব আপুনি !

    আমিৰক (Amir Khan) ৰক্ষা কৰি থকা তেওঁৰ দেহৰক্ষীজন যুৱৰাজ ঘোৰপাদে (Yuvraj Ghorpade)। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, যুৱৰাজ ঘোৰপাদেৰ দৰমহা বছৰি ২ কোটি টকা।

    আমিৰক (Amir Khan) ৰক্ষা কৰি থকা তেওঁৰ দেহৰক্ষীজন যুৱৰাজ ঘোৰপাদে (Yuvraj Ghorpade)। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, যুৱৰাজ ঘোৰপাদেৰ দৰমহা বছৰি ২ কোটি টকা।

    আমিৰক (Amir Khan) ৰক্ষা কৰি থকা তেওঁৰ দেহৰক্ষীজন যুৱৰাজ ঘোৰপাদে (Yuvraj Ghorpade)। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, যুৱৰাজ ঘোৰপাদেৰ দৰমহা বছৰি ২ কোটি টকা।

    • Share this:
    বলীউডৰ মিষ্টাৰ পাৰফেক্টনিষ্ট আমিৰ খানৰ (Amir Khan) কেৱল দেশতে নহয় সমগ্ৰ বিশ্বতে যথেষ্ট অনুৰাগী আছে। অনুৰাগীয়ে তেওঁৰ প্ৰিয় নায়কৰ এক আভাস পাবলৈ যিকোনো বস্তুৰ মাজেৰে যাবলৈ সাজু। অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় অভিনেতাজনক তেওঁলোকৰ সৈতে ফটো আৰু অটোগ্ৰাফ লোৱা দেখিবলৈ ভিৰ কৰে। এইটোৱে কেতিয়াবা অভিনেতাজনৰ বাবে যথেষ্ট সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰে। সেই সময়ত, তেওঁলোকৰ দেহৰক্ষীসকলে তেওঁলোকক ভিৰৰ পৰা কেনেবাকৈ উদ্ধাৰ কৰে। আমিৰক (Amir Khan) ৰক্ষা কৰি থকা তেওঁৰ দেহৰক্ষীজন যুৱৰাজ ঘোৰপাদে (Yuvraj Ghorpade)।

    দেহৰক্ষীসকলে চলচ্চিত্ৰ তাৰকাসকলক সুৰক্ষা দিয়াত এক গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰে। চলচ্চিত্ৰ প্ৰচাৰৰ পৰা ৰাজহুৱা স্থানলৈকে, যুৱৰাজে আমিৰ খানক ছাঁৰ দৰে সুৰক্ষা দিবলৈ সকলো ঠাইতে আছে। আমিৰৰ দৰে এজন চুপাৰষ্টাৰক ভিৰৰ পৰা ৰক্ষা কৰাটো সহজ কাম নহয়। অভিনেতাসকলে এই সেৱাৰ বিনিময়ত তেওঁলোকৰ দেহৰক্ষীসকলক ভাল দৰমহাও দিয়ে। আপুনি যুৱৰাজৰ দৰমহা (উপাৰ্জন) শুনিলে, আপুনি আচৰিত হ'ব। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, যুৱৰাজ ঘোৰপাদেৰ দৰমহা বছৰি ২ কোটি টকা।

    আমিৰ খানক ৰক্ষা কৰা দেহৰক্ষী (ফটো সৌজন্যঃ Viral Bhayani)


    সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, যুৱৰাজে এজন বডিবিল্ডাৰ হ'ব বিচাৰিছিল কিন্তু আমিৰ খানৰ সৈতে কাম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। ১৬ বছৰ বয়সত স্কুল এৰি যোৱা যুৱৰাজে এটা সুৰক্ষা কোম্পানীত যোগদান কৰে, পিছত আমিৰৰ নিৰাপত্তা দলৰ অংশ হয়।

    File Photo
    Published by:Kokil Sarma
    First published: