• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • On Screenত চুমা নোখোৱা দাবাং খানৰ দিশা পাটানিৰ সৈতে Lip Kiss

On Screenত চুমা নোখোৱা দাবাং খানৰ দিশা পাটানিৰ সৈতে Lip Kiss

চলমান খানক ৰাধেৰ ট্ৰেইলাৰত প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁৰ সহ-অভিনেতা দিশা পাটানিক চুম্বন কৰা দেখা গৈছে।

চলমান খানক ৰাধেৰ ট্ৰেইলাৰত প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁৰ সহ-অভিনেতা দিশা পাটানিক চুম্বন কৰা দেখা গৈছে।

চলমান খানক ৰাধেৰ ট্ৰেইলাৰত প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁৰ সহ-অভিনেতা দিশা পাটানিক চুম্বন কৰা দেখা গৈছে।

  • Share this:
চলমান খানৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত ছবি 'ৰাধে: ইয়ুৰ মোষ্ট ৱাণ্টেড ভাই'ৰ ট্ৰেইলাৰ মুকলি কৰা হৈছে যিটোৱে বৰ্তমান ছ'চিয়েল মিডিয়াত ধুমধাম কৰি আছে। অভিনেতাজনৰ অনুৰাগীসকলৰ মাজত তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰখনৰ ট্ৰেইলাৰটো ভাল পোৱা দেখা গৈছে। দৰ্শকৰ মাজত এই ট্ৰেইলাৰ সম্পৰ্কে যথেষ্ট আলোচনা হৈছে। কিন্তু, আন এটা বস্তু আছে যি শিৰোনাম দখল কৰিছে। সেইটো চলমান খানৰ অনস্ক্ৰীণ চুম্বন দৃশ্য।

দৰাচলতে, চলমান খানক এতিয়ালৈকে অনস্ক্ৰীণত কিছ কৰা দেখা পোৱা নাছিল, কিন্তু এইটো প্ৰথমবাৰৰ বাবে ৰাধেক এনে কৰা দেখা গৈছে। হয়, চলমানক ট্ৰেইলাৰৰ এটা দৃশ্যত দিশা পাটানিক চুম্বন কৰা দেখা গৈছে। অভিনেতাজনৰ অনুৰাগীসকলে ইয়াক দেখি হতবাক হৈ পৰিছে। কাৰণ, চলমান খানক আগতে তেওঁৰ কোনো অভিনেত্ৰীক অনস্ক্ৰীণত চুম্বন কৰা দেখা নাছিল।



চলমান খানে নিজেই এবাৰ কৈছিল যে এখন চলচ্চিত্ৰৰ বাবে চুম্বনৰ প্ৰয়োজন নাই। কাৰণ, তেওঁ ইয়াত যথেষ্ট অস্বস্তিবোধ কৰে। কিন্তু এতিয়া চলমান খানে তেওঁৰ আৰামৰ ক্ষেত্ৰৰ পৰা ওলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত লোৱা দেখা গৈছে। চলমান খানক ৰাধেৰ ট্ৰেইলাৰত প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁৰ সহ-অভিনেতা দিশা পাটানিক চুম্বন কৰা দেখা গৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: