National Crush ৰশ্মিকাই খুলি নকলেও আকাৰে-ইংগিতে যেন কৈ পেলালে সকলো...'ই ছালা কাপ নামদে'

News18 Assam | News18-Assam
Updated:May 1, 2021, 7:06 PM IST
National Crush ৰশ্মিকাই খুলি নকলেও আকাৰে-ইংগিতে যেন কৈ পেলালে সকলো...'ই ছালা কাপ নামদে'
দক্ষিণ ভাৰতৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মন্দানা কাৰ অনুৰাগী? উত্তৰ আহিল 'ই ছালা কাপ নামদে'

দক্ষিণ ভাৰতৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মন্দানা কাৰ অনুৰাগী? উত্তৰ আহিল 'ই ছালা কাপ নামদে'

  • Share this:
ক্ৰিকেট অনুৰাগীসকলৰ উচাহ আই পি এল ২০২১ৰ বাবে পূৰ্ণ গতিত আছে। অৱশ্যে, চলচ্চিত্ৰ তাৰকাসকল সাধাৰণ দৰ্শকৰ দৰে প্ৰতিযোগিতাখনক লৈ বিচলিত নহয়। দক্ষিণ ভাৰতৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মন্দানাও এটা দলৰ অনুৰাগী যাৰ লাখ লাখ অনুৰাগী আছে।

ৰশ্মিকা মন্দানা কিয় জনপ্ৰিয়?
২৫ বছৰীয়া ৰশ্মিকা মন্দানা দক্ষিণ ভাৰতৰ উপৰিও উত্তৰ ভাৰতত অতি জনপ্ৰিয়। ৰশ্মিকাই কানাড়া, তামিল আৰু তেলেগু চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। ৰশ্মিকাই ২০১৮ চনত চলো চলচ্চিত্ৰৰ যোগেদি তেলেগু চলচ্চিত্ৰত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। চুলতান' তেওঁৰ প্ৰথম তামিল চলচ্চিত্ৰ। এতিয়ালৈকে, ৰশ্মিকাৰ ১০ খনতকৈও অধিক চলচ্চিত্ৰ মুক্তি পাইছে। চলচ্চিত্ৰৰ সফলতা আৰু প্ৰতিভাৰে ৰশ্মিকাই জনসাধাৰণৰ হৃদয়ত এক বিশেষ স্থান দখল কৰিছে।

যেতিয়া ৰশ্মিকা মন্দানাই ইনষ্টাগ্ৰাম লাইভ চেছনত গৈছিল, তেওঁৰ এজন অনুৰাগীয়ে সুধিছিল যে তেওঁৰ প্ৰিয় আই পি এল দল কোনটো। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কানাড়া ভাষাত উত্তৰ দিছিল, 'ই ছালা কাপ নামদে', যাৰ অৰ্থ হৈছে 'এই বছৰ কাপটো আমাৰ হ'ব।' অনুৰাগীসকলে বুজি পাইছিল যে ৰশ্মিকাই বিৰাট কোহলীৰ আৰচিবি দলৰ বিষয়ে কৈছে।
Published by: Kokil Sarma
First published: May 1, 2021, 7:06 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি